امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۷:۴۰ | تعداد بازدید : 16852 نفر | امتیاز خبر :
 • انتخاب پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه بعنوان اولین پایگاه علمی کشور

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها یک سال است که در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در شهرستان پیشوا فعالیت میکند و تا ...

  انتخاب پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه بعنوان اولین پایگاه علمی کشور

  پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه از سوی سازمان بسیج علمی پژوهشی بعنوان برترین پایگاه علمی کشور برگزیده شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها یک سال است که در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در شهرستان پیشوا فعالیت میکند و تا به حال افتخارات فراوانی را کسب کرده و توانسته تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان نخبه و ممتاز را جذب و پرورش دهد. این پایگاه به عنوان پایگاه علمی برتر در سطح کشور نیز انتخاب شده است.

  در سالروز تاسیس پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها با حضور حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از تعدادی از اساتید و دانش آموزان و دانشجویان برگزیده این پایگاه تقدیر به عمل آمد.

  رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران در این مراسم اظهار داشت:دشمن با ورود در هر حوزه ای می خواهد جمهوری اسلامی را نابود کند اما مردم ما با بصیرتی که داشتند توانستند پاسخ دشمن را بدهند.

  وی افزود: دشمنان هزاران توطئه  برای متوقف نمودن ملت طرح نمودند اما ملت ایران همواره راه خروج از این بحران ها و چالش ها را پیدا کردند.

  حفیظی اظهار کرد: تمرکز اصلی بر روی جنگ اقتصادی است ،تنها راه مقابله در برابر رسانه های تبلیغاتی و تحریم های فلج کننده دشمن، ایستادگی مردم و توکل به خدا است.

  وی در ادامه اضافه کرد: یکی از مهمترین بخش های حل معضل اقتصادی و خودکفایی در فضای کنونی، حرکت و رشد علمی است و به فرموده مقام معظم رهبری ،اساس اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان است.

  رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران  گفت:مادامی که ما از نظر علمی بنیه و ظرفیت داخلی داشته باشیم می توانیم در مقابل چالش های اقتصادی مقاومت کنیم.

  وی افزود:در این عرصه نقش جریان بسیج علمی کشور یک جریان شاخص است و کار شما در پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه بعنوان بسیج علمی کاری با ارزش ودرجه یک کشور است.

  حفیظی در پایان بیان داشت: چندین سال است که پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها بعنوان پایگاه نمونه کشور افتخارات فراوانی داشته است و این نشان دهنده حرکت درست و رو به جلو است.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای