امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 5 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:16 | تعداد بازدید : 10620 نفر | امتیاز خبر :
 • انتخابات پیشرو مجلس اولین انتخابات در ۴۰ سال دوم انقلاب

  امام جمعه پیشوا گفت: چگونگی مجلس آینده اهمیتی بسزا بر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهد داشت.

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام روح الله باقری گفت: اهمیت انتخابات مجلس پیش رو به این است دولت و وزرای آینده را این نمایندگان باید انتخاب می کنند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا درباره انتخابات این دوره مجلس خاطرنشان کرد: اواخر امسال ، برای انقلاب اسلامی، همه مردم و مسلمین و خانواده های شهدا مهم است زیرا که از عملکرد مجلس دهم رضایت ندارند و در تراز انقلاب اسلامی نبوده است.
  وی افزود: در این مجلس، برخی نمایندگان مواضع انقلابی داشتند اما در کل  نمایندگان مجلس دهم موضع انقلابی و جهادی نداشتند.

  امام جمعه پیشوا گفت: ناکامان در داخل و خارج کاری می کنند که حضور مردم در پای صندوق های رای را کمرنگ کنند.

  وی افزود: انقلاب در نخستین سال ورود به ۴۰ سال دوم نیاز مبرم به مجلسی در تراز انقلاب اسلامی دارد.

  حجت الاسلام باقری یادآور شد:  نظریه مقاومت که در گام دوم انقلاب در بیانیه مقام معظم رهبری آمده است بایستی ادبیات سیاسی مقاومت را که برای کشور لازم است عملیاتی کنیم و مجلس و نمایندگانی را انتخاب کنیم که با نظریه مقاومت موافق باشد .

  وی  افزود: در انتخابات لزوم جوان گرایی در مجلس بسیار مهم است، بیشتر نمایندگانی که در مجلس هستند تبدیل به فسیل شدند و فکر آنها کار نمی کند، و یکی از بندهای بیانیه گام دوم انقلاب رهبری در مورد جوان گرایی است که مردم سعی کنند این مورد را بیشتر رعایت کنند.

  حجت الاسلام روح الله باقری گفت: بعضی جریانات سیاسی  و افراطی هم به دلیل این که نفرات خود را وارد مجلس کنند از حالا به شورای نگهبان برای تایید صلاحیت فشار می آورند و یا بعضی سایت ها و روزنامه های خبری هم نظرسنجی هایی علیه نظام قرار گذاشته اند که حضور مردم را کمرنگ کنند.

  امام جمعه پیشوا خاطرنشان کرد: مردم همانند ۴۰ سال گذشته  پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در چله دوم انقلاب هم با حضور حداکثری  در انتخابات مجلس نشان خواهند داد این حمایت ادامه دارد و انقلاب به یاری خداوند متعال به انقلاب مهدوی وصل می شود.

  ۷۷۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای