امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 14 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:59 | تعداد بازدید : 4482 نفر | امتیاز خبر :
 • امکانات درمانی پیشوا پاسخگوی نیاز جمعیتی نیست.

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا نبود بیمارستان را از دغدغه های مردم و مسئولان شهرستان دانست و گفت: این شهرستان فاقد تخت بیمارستانی است و امکانات درمانی موجود پاسخگوی نیاز جمعیتی ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا نبود بیمارستان را از دغدغه های مردم و مسئولان شهرستان دانست و گفت: این شهرستان فاقد تخت بیمارستانی است و امکانات درمانی موجود پاسخگوی نیاز جمعیتی منطقه نیست.

  حسین عباسی در نشست با سرمایه گذار حوزه درمان با حضور امام جمعه و رئیس شبکه بهداشت و درمان افزود: در شهرستان پیشوا در زمینه های بهداشتی اقدامات خوبی صورت گرفته ولی در زمینه درمان با مشکلاتی از جمله نبود تخت بیمارستانی روبرو هستیم.

  وی گفت: از حضور سرمایه گذاران در شهرستان که موجب توسعه منطقه می شود، استقبال می کنیم و تمامی امکانات و ضرورت های لازم را فراهم می آوریم.

  عباسی افزود: شهرستان پیشوا با وجود حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت ایرانی و اتباع، از وجود بیمارستان محروم است و از بیمارستان های شهرستان های ورامین و پاکدشت استفاده می کنند که شاید جوابگوی نیاز مردم خود آن مناطق نیز نباشند.


  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا از سال ۸۶ با توجه به برخورداری از رشته های مامایی و پرستاری و برای توسعه خدمات درمانی منطقه، شروع به احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی کرد که حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و چند سالی است به دلیل مشکلات مالی و اعتباری نیمه کاره رها شده  و در این در حالی است که نبود تخت بیمارستانی یکی از دغدغه های اصلی مردم شهرستان است.
  وی گفت: با جدیت تمام، راه اندازی بیمارستان را در شهرستان پیشوا دنبال می کنیم تا شاهد ارتقای خدمات درمانی و رضایت مردم منطقه باشیم.

  ۸۸۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای