امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:20 | تعداد بازدید : 1763 نفر | امتیاز خبر :
 • امنیت یک اصل مهم در برگزاری انتخابات است

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: اصل مهم در برگزاری انتخابات امنیت است/. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا۰ سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در جمع اعضای شورای نظارت بر انتخابات شهرستان اظهار داشت: ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: اصل مهم در برگزاری انتخابات امنیت است/.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا۰ سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در جمع اعضای شورای نظارت بر انتخابات شهرستان اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در‌ پای صندو‌ق‌های رای یک اصل و حتی یک واجب تلقی شده و بنا به فرمایشات مقام معطم رهبری، اگر برای رضای خدا باشد بعنوان یک فریضه قلمداد می‌گردد.

  وی افزود: امسال نسبت به دوره قبل، تعداد افراد بیشتری برای انتخابات شوراهای شهر داوطلب شدند که‌ این حضور باعث شور و نشاط انتخاباتی می‌شود یک اصل مهم‌ دیگر، سلامت و امنیت انتخابات است که بخشی از امنیت، مربوط به امنیت و آرامش و بخش دیگر مربوط به سلامت انتخابات است.

  نجفی بیان کرد: اقدامات و رفتارهای داوطلبان و نامزدها در قبل، حین و بعد از انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است و به حوزه سلامت انتخابات مربوط می‌باشد امنیت انتخابات یک موضوع مهم در تمامی مراحل آن است که امیدوارم با همراهی مطلوب داوطلبان و دست‌اندرکاران، این مهم به طور کامل در انتخابات پیش رو محقق گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70062&preview=true لینک کوتاه

   283 total views,  3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای