امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 14 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:38 | تعداد بازدید : 1812 نفر | امتیاز خبر :
 • امنیت پیشوا حاصل همراهی مردم و مسئولان

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی گفت: دستگاه قضایی با برپایی عدالت موجبات دوام و قوام جامعه را فراهم می‌کند و ملجاء و پناهگاه مردم برای احقاق حقوقشان است. وی افزود: اقامه قسط ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی گفت: دستگاه قضایی با برپایی عدالت موجبات دوام و قوام جامعه را فراهم می‌کند و ملجاء و پناهگاه مردم برای احقاق حقوقشان است.

  وی افزود: اقامه قسط و عدالت یکی از اصلی‌ترین شاخصه‌های نظام جمهوری اسلامی است و از همین رو جایگاه دستگاه قضا بسیار مهم و اثرگذار است.

  فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: امنیت مثال‌زدنی شهرستان پیشوا حاصل همراهی مردم و زحمات همه ارگان‌ها به ویژه دستگاه قضا و شورای تامین است و بحمدالله همکاری بسیار خوبی بین همه مسئولان وجود دارد.

  وی گفت: به واسطه وجود مبارک امامزاده جعفر(ع) و مردم خوب این منطقه و با مودت، دوستی و پشتکار مسئولان، اتفاقات خوبی برای شهرستان پیشوا رقم خواهد خورد.

  عباسی افزود: از زحمات حجت الاسلام شمس در راستای بهبود و اعتلای عملکرد بخش قضایی شهرستان تشکر کرده و برای ایشان آرزوی توفیق دارم.

  وی گفت: جناب آقای رحمانی در مدت تصدی دادستانی شهرستان، با حضور میدانی و با تسلط بر موضوعات، تعامل خوب و دلسوزی، منشاء اثرات ماندگاری برای منطقه شدند و در جایگاه ریاست دادگستری این خدمات تداوم خواهد داشت.

  فرماندار شهرستان پیشوا با ابراز امیدواری نسبت به اینکه با حضور آقای طهماسبی به عنوان دادستان، امورات قضایی شهرستان همچنان با قوت پیگیری شود، افزود: هر آنچه انجام می دهیم باید در راستای پیشرفت و تعالی منطقه باشد و زمینه رضایتمندی مردم و خداوند متعال را فراهم کند.

   400 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای