امروز : دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 23 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:12 | تعداد بازدید : 1335 نفر | امتیاز خبر :
 • امنیت پایدار یکی از مولفه های مهم پیشرفت یک جامعه است

  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا و قرچک گفت: امنیت پایدار یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت یک جامعه و توسعه همه جانبه مرهون امنیت پایدار است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ...

  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا و قرچک گفت: امنیت پایدار یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت یک جامعه و توسعه همه جانبه مرهون امنیت پایدار است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حامد زارعی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا و قرچک در جلسه با فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پیشوا با قدردانی از اقدامات اثربخش نیروهای خدوم و جان برکف نظامی و انتظامی اظهار کرد: امنیت پایدار یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت یک جامعه است که به لطف الهی این مهم درسایه تلاش های بی وقفه و تلاش های صادقانه نیروهای انتظامی محقق شده است.

  زارعی تصریح کرد: حضور و اقتدار و صلابت نیروهای جان بر کف انتظامی و مجموعه سپاه و بسیج همواره برای اقشار مردم امیدبخش و دلگرم کننده بوده و توسعه همه جانبه در همه سطوح مرهون همین امنیت پایدار است.

  وی گفت: این مجموعه دانشگاهی آمادگی دارد با توجه به ظرفیت های موجود در زمینه فعالیت های علمی و آموزشی و پژوهشی و فرهنگی و با توجه به نیازهای شهرستان همکاری لازم را برقرار کند.

  http://nedayepishva.com/?p=64426&preview=true لینک کوتاه

   143 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای