امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۲ | تعداد بازدید : 74 نفر | امتیاز خبر :
 • امنیت اقتصادی ایران دچار آسیب جدی است

  به گزارش ندای پیشوا؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازار متشکل ارزی قرار است به‌زودی با هدف ساماندهی بازار ارز آغاز به کار کند و در حال حاضر در حال اجرای آزمایشی ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازار متشکل ارزی قرار است به‌زودی با هدف ساماندهی بازار ارز آغاز به کار کند و در حال حاضر در حال اجرای آزمایشی است.

  معصومه آقاپورعلیشاهی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: در شرایطی که امنیت اقتصادی ایران دچار آسیب جدی شده است و با بحران تحریم‌ها و بحبوحه‌های سیاسی رو به رو هستیم اگر این بازار با دقت بالا مدیریت شود می‌تواند در اقتصاد و کاهش نرخ ارز موثر باشد.

  وی ضمن اشاره به کم شدن سرمایه اجتماعی گفت: لازمه‌ی موفقیت این بازار عرضه و تقاضای صحیح است و اگر بر سر راه موارد ذکر شده نقصی به وجود آید سبب ارز کمیتی خواهد شد و یک نرخ به نرخ‌های فعلی ارز اضافه خواهد شد.

  آقاپورعلیشاهی تاکید کرد: در حال حاضر با ارز کمیتی رو به رو هستیم که پیامد آن فساد سیستمی برای اقتصاد کشور است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی فضای اقتصادی فعلی ایران را برای سرمایه‌گذاری نامناسب دانست و گفت: درحال حاضر در داخل کشور سیستم‌های اداری مناسب برای سرمایه‌گذاری داخلی نداریم چه برسد به سرمایه‌گذاری خارجی، از طرفی هم بستر میراث‌هایی که از قبل داریم همانند تحریم جذب سرمایه‌گذار خارجی امکان‌پذیر نخواهد بود.

  ۱۴۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای