امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۴۹ | تعداد بازدید : 8373 نفر | امتیاز خبر :
 • امروز مکانی افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛روح الله باقري در مراسم افتتاح مجدد درمانگاه ده تختخوابي شهيد مهتدي با اظهار گله مندي از برخي از مسئولان گفت :بنده به شخصه شاهد هستم که ...

  امروز مکانی افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:امروز دقیقا ما در این مکان حضور یافتیم و چیزی را افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود ؛اتاق ها بودند و فقط یک رنگ آمیزی انجام شده بود؛ این راه اندازی مجدد در دید مردم خوب نیست ، مجموعه ای که چند بار افتتاح شده مجددا افتتاح شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛روح الله باقری در مراسم افتتاح مجدد درمانگاه ده تختخوابی شهید مهتدی با اظهار گله مندی از برخی از مسئولان گفت :بنده به شخصه شاهد هستم که فرماندار در خصوص بیمارستان خیلی پیگیری کردند تا به مجموعه قابل قبولی تبدیل شود و از سردار ناظری هم گله مندم این مجموعه خوب که در گذشته برای نظامی ها و کل مردم بود به شهرستان ورامین واگذار کردن.

  وی افزود:امروز دقیقا ما در این مکان حضور یافتیم و چیزی را افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود ؛اتاق ها بودند و فقط یک رنگ آمیزی انجام شده بود؛ این راه اندازی مجدد در دید مردم خوب نیست ، مجموعه ای که چند بار افتتاح شده مجددا افتتاح شود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:از دلیل نیامدن مسئولان مجموعه بهداشت استان خبر نداریم و اگراین مجموعه  مربوط به انهاست چرا نیامدند؟واگر کار داخلی و مربوط به شهرستان است و استان قبول ندارد تکلیف ما را مشخص کنید تا کار دیگری انجام بدهیم.

  وی افزود :مردم این شهرستان در و دیوار خالی نمی خواهند و ما انتظار داریم هر چه سریعتر شاهد حضور نیروی انسانی توانا و پزشک متخصص ،سونو گرافی، ازمایشگاه و پزشک باشیم و امیدواریم در همین چند هفته اخیر شاهد اجرای قول ها باشیم.

  روح باقری بیان نمود:بزرگترین افتخار دولت یازدهم در حوزه سلامت بود که اکنون رو به افول است و چیزی از این طرح باقی نمانده است ؛ واقعا کارهای بسیاری در این زمینه صورت پذیرفت ولی شهرستان پیشوا از این مزایا در حوزه سلامت بی بهره بود.

  باقری گفت:تا چه زمان میخواهیم از درمانگاه مهاجری صحبت کنیم ، و منتظر باشیم که دستور تخلیه درمانگاه را بدهند یا ندهند؛آقای مهاجری کار بزرگی انجام دادند و مجموعه ای را برای استفاده مردم شهرستان ساختند و اکنون اختیار تصمیم گیری با مهاجری است.

  امام جمعه شهرستان تصریح کرد:در فصل اختصاص بودجه به شهرستانها و استان ها هستیم ونباید دست روی دست بگذاریم تا اول بین شهرهای دیگر بودجه تقسیم شود و بعد به شهرستان ما برسد و همه مسئولان شهرستان باید مراجعه کند وپیگیری های زیادی داشته باشند.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای