امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 17 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 17:04 | تعداد بازدید : 1687 نفر | امتیاز خبر :
 • امت اسلام همیشه بیدار است و با چشمان باز به وقایع بین المللی می‌نگرد

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا در محکومیت اهانت به ساحت قدسی و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی بیانیه‌ای صادر کرد.     متن این بیانیه به شرح زیر ...

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا در محکومیت اهانت به ساحت قدسی و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی بیانیه‌ای صادر کرد.

  امت اسلام همیشه بیدار است و با چشمان باز به وقایع بین المللی می‌نگرد

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا در محکومیت اهانت به ساحت قدسی و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی بیانیه‌ای صادر کرد.

   

   

  متن این بیانیه به شرح زیر است:
  به نام پروردگار محمد (ص)
  و بندگان واقعی خدای رحمان (مسلمانان) کسانی‌اند که بر روی زمین با آرامش و فروتنی راه می‌روند و چون نادانان آن‌ها را به گفتار ناروا خطاب قرار دهند آن‌ها سخنی مسالمت آمیز و دور از خشونت گویند. (آیه ۶۳ سوره فرقان)
  ساحت ومقام شامخ پیامبر اکرم (ص) بالا‌تر از آن است که اهانت یک مزدور بی‌شرم آن هم در مجله‌ای که عمده فعالیت آن توهین و جسارت به بزرگان و مقدسات ادیان و مذاهب مختلف است، بخواهد از آن بکاهد.
  درماندگی و ضعف عاملان و تئوریسین‌های پشت پردهٔ این جسارت تا آنجاست که دست به دامن مجله‌ای شده‌اند که بار‌ها با تولید محتوای ضد کاتولیک و حتی ضد یهودیت سعی در به سخره گرفتن و اهانت به مقدسات ادیان خود آن‌ها نیز داشته‌اند که این خود نشانگر آن است که آن ابلهان به اصطلاح سیاسی به هیچ دین و آیینی اعتقاد ندارند و الا غیرت دینیشان اجازهٔ حمایت مالی و معنوی همه جانبه به دشمن و هتاک به مقدساتشان را نمی‌دادند.
  بس واضح است که انتشار این کاریکاتور موهن به صورت هم زمان در روزنامه‌های متعدد در فرانسه و علاوه بر آن روزنامه‌های آمریکایی و اروپایی مانند واشنگتون پست، گاردین، کوریره دلاسرا و غیره با یک هماهنگی و مکانیزم طراحی شده از قبل جهت برانگیختن احساسات مذهبی مسلمانان در نقاط مختلف جهان و سرزدن اقدامی خشونت بار توسط آنان در مقابل این حرکت ضد اخلاقی می‌باشد تا بتواند با توسل به هجمه‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای بعد از واکنش به مقصود و هدف نهایی خود که تخریب چهرهٔ رحمانی اسلام است رسیده و مسلمانان را خشونت طلب و یاغی معرفی کنند.
  زهی خیال باطل که گروه ننگین و تهی از خصایص انسانی داعش را به اسلام بچسبانند…
  آنان زائده‌ای چرکین از کشورهای ظالم و کفرنشین غرب هستند که تمامی عقلا و متفکرین زمان رفتار آنان را مخالف دستورات صریح دین اسلام می‌دانند و نیاز به توضیح و برائت در این کلام نیست.
  اما آن مزدوران و ساده لوحان باید بدانند که امت اسلام همیشه بیدار است و با چشمان باز به وقایع بین المللی نگریسته و نقشه‌های شوم آنان را با متانت و صبوری برملا می‌سازد و بر طبق آیهٔ شریفه مذکور در صدر کلام در جواب نادانی و گستاخی شما جوابی نرم و دور از خشونت می‌دهند و راه را بر هجمه‌های تخریبی شما می‌بندند.
  و البته یادشان نرود که با تمام رافت و متانت دینی، اگر ولی فقیه و رهبرمان دستور جهاد دهند به مصداق آیه شریفه: ((مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ «آیه ۲۹ سوره فتح»)) با عزمی راسخ و با جسم‌هایی چون کوه استوار و با مدد الهی تمامی کفر و شرک را از روی زمین ریشه کن و نابود می‌کنیم.
  و اما حمایت یک نشریه داخلی {مردم امروز} وابسته به جریان اصلاح طلب افراطی در چاپ یکی از کاریکاتور‌های نشریه هتاک شارلی ابدو، سینه مومنین را جریحه دار‌تر کرد و جای تاسف دارد که هیات نظارت بر مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد از این جسارت و گستاخی به سادگی گذشتند، ما قاطعانه از دستگاه قضایی کشور می‌خواهیم تا ضمن تعطیل نمودن این نشریه هتاک برخوردی قاطع با این قلم بدستان مزدور داشته باشند.
  به امید ظهور منتقم آل الله حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا لمقدمه الفداه) و پیروزی حق بر باطل و تشکیل دولت عدل الهی.

   

   

  «شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا»
  بیست و هفتم دی ماه نود و سه

  منبع: خبرگزاری دانشجو

   

  ۱۲۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای