امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 1 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:55 | تعداد بازدید : 2308 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا گفت: ۱۳ آبان با حضور مردم پیروزی دیگری رقم می خورد

  امام جمعه پیشوا گفت: 13 آبان با حضور مردم پیروزی دیگیری رقم می خورد. به گزارش ندای یپیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین باقری در خطبهای نماز جمعهدر مصلای حرم حضرت جعفربن موسی ع ...

  امام جمعه پیشوا گفت: ۱۳ آبان با حضور مردم پیروزی دیگیری رقم می خورد.

  به گزارش ندای یپیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین باقری در خطبهای نماز جمعهدر مصلای حرم حضرت جعفربن موسی ع افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان اتحاد و پشتیبانی از نظام را به نمایش خواهند گذاشت و مسئولان هم باید همه جانبه در برپایی این راهپیمایی کمک کنند و حضور داشته باشند.

  وی گفت: ۱۳ آبان فقط روز دانش آموز نیست بلکه روز مبارزه با استکبار هم هست که بد خواهان نظام حتما ضربه سختی خواهند خورد.

  امام جمعه پیشوا افزود: دشمنان پس از شکست در جنگ های نیابتی حالا فتنه های نیابتی راندازی کرده اند که محور مقاومت با ید بیشتر از گذشته هوشیار باشد.

  وی گفت: در جنگ نظامی نتواستند کاری کنند حالا با فتنه انگیزی در عراق، لبنان و سوریه آشوب به پا کرده اند و هدف اصلی هم

  نماز

  ایران است.

  حجت الاسلام باقری افزود: وقف برکات فراوانی برای مردم و نظام داشته است و خیلی از مسائل ما در حوزه های مختلف با وقف حل شده است که به همین دلیل باید این هفته را گرامی بداریم.

  وی گفت: مردم با شور شعور حسینی در شهرستان پیشوا در ایام محرم و صفر در رثای اهل بیت ع بسیار زحمت کشیدند و مراسم های معظمی برگزار کردند و برای خاندان آل الله مثل همیشه آبروداری کردند.

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند

  باقری افزود: بهترین نمونه آن هم حضور در پیاده روی روز شهادت امام رضا ع بود که از شهرستانهای اطراف هم حضور داشتند و مردم هم با راه اندازی موکبها و ایستگاههای صلواتی پذیرایی در خور شانی از عاشقان و زائران امام رضا ع داشتند.

  ۶۳۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای