امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 17 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:50 | تعداد بازدید : 5187 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا گفت این پررویی است که می‌گویند ما اختیار نداریم

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام باقری افزود: بعد از این همه مذاکره و اجرای برنلمه های گوناگون حالا با پررویی می گویند اختیار نداریم. وی گفت:  در طول ۴۰ سال با طرق مختلف ...

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام باقری افزود: بعد از این همه مذاکره و اجرای برنلمه های گوناگون حالا با پررویی می گویند اختیار نداریم.

  وی گفت:  در طول ۴۰ سال با طرق مختلف و علی رغم میل باطنی رهبران نظام با آمریکا مذاکره کردیم حالا می‌گویند اختیار نداریم از اول میگفتید.

  حجت الاسلام باقری افزود: اگر داشتید چه می‌گفتید همه را به باد می دادید این همه مسائل و مشکلات بیشتر مربوط به همین نوع مذاکرات است.

  وی گفت:  الان شما رای آورده‌اید همه مسائل و عامل اصلی شما و همه فکران شما هستند.

  باقری افزود: ۶ سال زمان داشته اید هیچ تغییر رویکرد نداشته اید امید به غرب داشته اید

  خطیب نماز جمعه پیشوا گفت: کمترین انتظار مردم تغییر رویکرد شماست که به غرب امید نداشته باشیم داخل را تقویت کنیم به مردم اعتماد کنیم.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: مردم پای کار هستند و شما فقط  مدیریت کنید که کشور ما از منابع کم ندارد.

  وی افزود: مثال همین شهرستان پیشوا که در تولید محصولات گلخانه ای دامی کشاورزی تولید شیر و باغداری رتبه خوبی در کشور دارد و نمونه است.

  امام جمعه پیشوا گفت: در همین پیشوا چرا اینجا سرمایه گذاری نمی شود این نشان می‌دهد این موضوع و مدیریت تا مسائل کلان هم ادامه دارد.

  باقری در بخش دیگری از سخنان خود افزود:  متاسفانه هنوز افرادی هستند که برای کوپن نان به ما مراجعه می‌کنند یعنی چه کسانی وجود دارند که محتاج نان شبشان هستند که این باعث تاسف است.

  وی گفت:  خوشبختانه کمیته امداد بهزیستی هلال احمر و نهادهای خیریه مردمی مانند دارالایتام جوادالائمه مراکز نیکوکاری حضرت امام و مرکز خیریه حضرت خدیجه کبری سپاه در حال خدمت رسانی هستند که افراد تحت پوشش آنها نیز کم نیستند که جای تشکر دارد

   

  حجت الاسلام باقری افزود:  در کل مقاومت رمز موفقیت و پیروزی است چه در مقابله و نابودی داعش در مسائل هسته‌ای جنگ تحمیلی جبهه مقاومت فتنه ۸۸ و هر تهدیدی که وجود داشته است با مقاومت پیروز شده ایم.

  خطیب نماز جمعه پیشوا گفت:  موضوع مقاومت و پیروزی را مردم می دانند که انشاءالله مسئولین نیز با عمل به آن و حمایت از داخل استکبار را به زانو درآورند.

   

   1,434 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای