امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 27 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:10 | تعداد بازدید : 11484 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت‌الاسلام روح‌الله باقری افزود: امروز بعضی‌ها در لباس دوست افکار شبه‌انگیز به جوانان ما می‌دهند و به ...

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت‌الاسلام روح‌الله باقری افزود: امروز بعضی‌ها در لباس دوست افکار شبه‌انگیز به جوانان ما می‌دهند و به بهانه بعضی مسائل، خرافات و بی‌نمازی را ترویج می‌دهند.

   

  وی گفت: اگر می‌خواهیم جامعه خود را براساس ملاک و معیار وحیانی تربیت کنیم، فقط کار خانواده است ما در خانواده خود باید کلاس آموزش و تمرین بگذاریم اگر مشکلی هست مستقیما تذکر دهیم با خانواده خود حرف برنیم که با چاشنی محبت و دوست داشتن باشد.

   

  باقری خاطرنشاڽ کرد: در بحث آرامکو و حمله پهبادی یمن به عربستان که البته یک انسان هم کشته نشد اما هنوز تیتر اول روزنامه اعراب است، آمریکا را وادار کردند که مقصر اصلی ایران است. وی ادامه داد: آمریکایی‌ها عواقب جنگ با ایران را می‌دانند، یکی از نمایندگان کویت گفت ایران عطسه کرد نصف نفت شما از بین رفت کاری نکنید اثری از نفت شما نماند و به صحرانشینی برگردید.

   

  حجت‌الاسلام باقری در مورد اطاعت از ولایت فقیه عنوان کرد: ولایت فقیه ولایت علم و تقوا و عقل است، عقل به ما می‌گوید باید بالای سر جامعه یک نفر با تقوا و حاکم باشد، هرکسی لیاقت رهبری جامعه اسلامی را ندارد که بتواند عدل اسلامی را رعایت کند.

   

  باقری درباره اقتدار ایران در جهان بیان کرد: اگر اقتدار ما حفظ شود آنها برای مذاکره به سمت ما می‌آیند، مسئولین انگلیس و فرانسه التماس می‌کنند که رئیس جمهور ما با آمریکا مذاکره کند که این اقتدار و عزت ما است.

  حجت‌الاسلام باقری در مورد اربعین حسینی تصریح کرد: اربعین برای ما امتحان بزرگی است، رفتن به اربعین واجب نیست اما اعتقاد ما بر این است که اربعین مقدمه ظهور است، نصرت دین خدا به اربعین است هرچقدر اربعین را یاری کردیم خدا و اهل بیت را یاری کردیم.

   

  امام جمعه پیشوا تصریخ کرد: نباید اسم شهید حذف شود، این کار در راستای اجرای طرح سند ۲۰۳۰ است که نام شهید را حذف می‌کنند.وی با بیان این که به مشکل خانواده شهدا رسیدگی نمی شود عنوان کرد: کسی گفته بود که به جای یادواره به فکر حل مشکل خانواده شهدا باشید، مراسم و یادواره شهدا باید برگزار شود اما مشکل خانواده شهدا مانند خدمات درمانی هم باید حل شود اما وظیفه دولت است که رسیدگی کند.

   

  حجت‌الاسلام باقری درباره حضور فرمانده کل ارتش در پیشوا یاداور شد: تفاوت ولایت فقیه با طاغوت این است که ارتش امروز با دیروز تفاوت دارد؛ فرمانده کل ارتش به شهرستانی کوچک بدون تشکیلات و محافظ با فروتنی تمام در بین مردم در مراسم یادواره شهدا شرکت می‌کند خودشان را زیر پای مردم می‌دانند البته مردم نیز قدردان هستند.

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند

  ۴۱۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای