امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 18 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:52 | تعداد بازدید : 6595 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: اربعین باشکوه ترین پدیده های عصر حاضر

  امام جمعه پیشوا گفت: امروزه اربعین حسینی باشکوه ترین پدیده های عصر حاضر است.   به گزارش ندای پیشوا: باقری تاکید کرد: امروزه اربعین حسینی باشکوه ترین پدیده های عصر حاضر است اربعین مخصوص ...

  امام جمعه پیشوا گفت: امروزه اربعین حسینی باشکوه ترین پدیده های عصر حاضر است.

   

  به گزارش ندای پیشوا: باقری تاکید کرد: امروزه اربعین حسینی باشکوه ترین پدیده های عصر حاضر است اربعین مخصوص سیدالشهدا است در رابطه با اربعین سیدالشهدا دستور داریم اربعین را زنده نگه داریم امانت الهی است عشق همراه با بصیرت و آگاهی است حدود ۱۰ سال است که اربعین را به این شکل مشاهده می کنیم دشمن متحیر مانده که این چه بود و از کجا آمد این لطف الهی است لطف امام حسین است که به کمک ما میاید تا دیده ما باز شود.

  امام جمعه پیشوا افزود:  ژنرال آمریکایی می گوید اربعین برای ما اژدهای سیاه شده است که قدرت رویارویی و مقابله با این قدرت الهی را ندارند ده ها میلیون نفر با یک شعار و صدا و هدف برای یک نقطه حرکت می کنند استکبارستیزی موج می زند.

  امام جمعه پیشوا گفت: ۶۶ قومیت و ملیت در اربعین شرکت کردند همه شیعه ها و سنی ها و دیگر ادیان و مذاهب در این رژه میلیونی الهی شرکت می کننداین مقدمه ظهور است در تاریخ همچین تجمعی بر محور اهل بیت و ولایت نداشتیم از علائم آخرالزمان است اتفاقات زیبا و حرکات و رفتار زیبا در اربعین اتفاق افتاد روزی ۳۰۰ هزار نفر مرز خروج پیدا کنند شوخی نیست واقعا نیروی انتظامی سنگ تمام گذاشتند.

  حجت الاسلام باقری تصریح کرد: ملت ایران و عراق قابل تعظیم هستند که عاشقانه خدمت می کننداین رفتارها و خدمت زائر فقط مختص اربعین است که فقط در زمان ظهور می توانیم مردم را با این درجه از محبت و مودت مشاهده کنیم.

   

  باقری در مورد موکب پیشوا در مسیر نجف به کربلا اذعان کرد: مردم عزیز برای موکب پیشوا سنگ تمام گذاشتند کمتر از یک ماه ۴۰۰ میلیون تومان مردم کمک کردند اقلام نقدی و غیر نقدی مردم کمک کردند دولتی و حکومتی نبود فقط مردم کمک کردند در مقابل مردم باید تعظیم شود برای سال اول شاهکار بود که انشالله سال های بعد بهتر برگزار شود. شهرستان پیشوا این ظرفیت را دارد که چندین موکب را برقرار کند.

   

  روح الله باقری با اشاره به برقراری موکب امام رضا(ع) در حرم امامزاده عبدالله قلعه بلند پیشوا عنوان کرد: چند روز آینده موکب امام رضا را در امامزاده عبدالله خواهیم داشت خود مردم اقدام کنند چون میخواهیم مردمی باشد.

   

  وی در خصوص راه اندازی عمود محبت در پیشوا توسط فرهنگیان بیان کرد:یک تعداد از فرهنگیان عزیز پیشوا عمود محبت راه انداختند که دانش آموزان در سفر اربعین دروسشان جبران شود که از پیشوا شروع و کشوری شد.

  وی خاطر نشان کرد :مرزبندی با دشمنان اهل بیت فقط در حوزه سیاسی نیست از آمریکا و صهیونیست دوری می جوییم فقط سیاسی نیست در همه شئونات زندگی باید دشمن را بشناسیم.

   

  حجت الاسلام باقری با اشاره به این که تقوا اساس زندگی فرد است بیان کرد: تقوا اساس زندگی است و پیشرفت انسانیت بر همین تقواست و اگر در تقوا موفق شدیم در مراحل زندگی موفق خواهیم شد.

  باقری در مورد دستگری روح الله زم توسط شجاعان سازمان اطلاعات و سپاه پاسداران اظهار کرد: فرزندان جوان و انقلابی اطلاعات سپاه با روحیه هوشمندی و خلاقانه دستگیری سرشبکه سایت آمدنیوز را داشتند .

  وی گفت: این کارهای کوچکی است کارهای بزرگی انجام می دهند که دشمنان ماندند ما مردم ایران انتظار داریم سازمان اطلاعاتی با قدرت و سرعت و توکل خائنان به ملت و ایران را معرفی کنند و مزدوران انقلاب را به سزای اعمالشان برسانند.

  باقری افزود: حمله به کشتی نفتکش ایران نشانه درماندگی دشمن است امنیت باید برای همه کشورهای خلیج فارس باید باشد.

  وی گفت: دوران بزن و دررو تمام شده ایران در مناسب ترین زمان جواب قاطع خواهد دادما روزی یک میلیون بشکه نفت صادر می کنیم و دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنندآمریکایی ها در خلیج فارس ۷۰۰ کیلومتر عقب نشینی کردند.

   

  امام جمعه پیشوا با اشاره به هفته تربیت بدنی خاطرنشان کرد: ورزش در بین جوانان پیشوایی قابل تقدیر است که چقدر حمایت می شوند بماند.

  وی افزود: در ورزش همگانی پیشوا ضعیف است، مشغله های کاری و غذاهای شیمیایی و ورزش نکردن باعث بیماری هایی شده است که باید نهادهای مربوطه رسیدگی کنند.

   

  تصاویر نماز جمعه پیشوا

  تصاویر نماز جمعه پیشوا

  ۵۱۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای