امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:31 | تعداد بازدید : 6718 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: چندسال قبل رییس جمهور در مورد دو نرخی کردن بنزین چه میگفتن و الان چه می‌گویند؟

    به گزارش ندای پیشوا: سخنان حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا گفت: اگر ما درباره گرانی بنزین حرف بزنیم موجب تحریک مردم میشود، ولی چندسال قبل رییس جمهور در مورد دو نرخی ...

   

  به گزارش ندای پیشوا: سخنان حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا گفت: اگر ما درباره گرانی بنزین حرف بزنیم موجب تحریک مردم میشود، ولی چندسال قبل رییس جمهور در مورد دو نرخی کردن بنزین چه میگفتن و الان چه می‌گویند؟

  وی افزود: در حکومت اسلامی این گونه نیست که کسی نتواند حرفش را بزند اگر نتواند فردی حرف خود را در اداره و دادگاه یا فرمانداری بزند آن جامعه و حکومت اسلامی نیست.

  باقری گفت: محاکمه فوری مفسدان فرهنگی و اقتصادی  را می خواهیم از فراکنی ها و حاشیه ها نترسید وقتی صدای یه عده درآمده یعنی کار درستی پیش گرفته اید.

  وی افزود: مردم عزیز می توانند با مراجعه به کمیته امداد و خادم یاران حرم مطهر حضرت جعفر(ع) موارد مورد نیاز مانند لباس و غذای گرم به نیازمندانی که در همین شهر هستند اهدا کنند.

   

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری گفت: مجمع تمام کمالات انبیا نبوت پیامبر اکرم(ص) است، اگر همه ائمه را در یک انسان جمع کنیم پیامبر می‌شود او یک انسان کامل است این که انبیا گذشته و پیامبر حرکت خود را از کجا شروع کردند که ما هم در زندگی یاد بگیریم اگر آن نقطه و آغاز حرکت را پیدا کنیم در تمام مراحل پیروز خواهیم شد.

   

  وی افزود: شعار خود را انبیا از اول تا آخر توحید معرفی کردند خداست که مارا به خودش دعوت می کند فقط خدا این اجازه را دارد انبیا نیز مردم را به خدا و وحدت و یگانگی دعوت کردند،اگر در زندگی مشکلی داریم چون که از توحید استفاده نمی کنیم در حکومت اسلامی این گونه نیست که کسی نتواند حرفش را بزند اگر نتواند فردی حرف خود را در اداره و دادگاه بزند آن جامعه و حکومت اسلامی نیست اگر کسی نتوانست مثلا در فرمانداری حرف خود را بزند این جامعه اسلامی نیست.

   نواخته شدن زنگ نماز در مدارس پیشوا

  باقری گفت:  نیاز اول ما به امام توضیح و تفسیر دین است که اگر امامان ما نبودند همچین دینی در اختیار ما نبود،جامعه دینی رهبر می‌خواهند. مردم در کشور اسلامی یک رهبر و بزرگتر و متقی و خداترس می خواهند، وظیفه داریم امام را بشناسیم و در مسیر امام حرکت کنیم،اگر در مسیر امام حرکت نکنیم شیعه واقعی نیستیم.

   

  روح الله باقری با اشاره به ترور ناجوان مردانه مردم کشورهای اسلامی توسط رژیم صهیونیست تصریح کرد: ترور ناجوان مردانه عملیات جهاد اسلامی و شهادت ۳۰ نفر غیر نظامی توسط رژیم صهیونیست که دنبال تضعیف جبهه مقاومت هستند و این رژیم‌ها در مسائل داخلی بدون کابینه جلو می‌روند این‌ها نمی دانند مخمصه اصلی روزی است که زوال و نابودیشان نزدیک است.

  وی در مورد هفته کتاب و کتاب خوانی و معرفی کتاب در نمازجمعه های پیشوا عنوان کرد: کتاب هایی اخیرا چاپ می‌کنند که مانند مواد مخدر است احیای کتاب هایی که میراث انقلاب و کشور ما هستند اداره فرهنگ و ارشاد باید کتاب های خوب به چاپ برساند و جلوی ضد فرهنگ را بگیرد ما کتابخانه های خیلی خوبی در این شهر داشتیم فقط یه عده کنکوری به کتابخانه می‌روند مردم چقدر برای معلومات عمومی مطالعه می‌کنند کتاب و کتاب خوانی برای ما فرهنگ نشده است. در نمازجمعه پچندین ماه است که فرهنگ خوبی در معرفی کتاب و کتابخانی شده است.

   امام جمعه پیشوا: عزت و سربلندی در تقوا و حق مردم است

  باقری متذکر شد: کتابی مااند (شماص شامی) به نویسندگی آقای قیصری در زمینه کارهای عاشورا که هنری باشد کم داریم. این کتاب از زبان یک مسیحی امام حسین(ع) را معرفی می‌کند.

   

  همچنین در پایان نماز جمعه گروه سرود پایگاه شهید انصاری به اجرای برنامه پرداختند.

   

  نماز جمعه

  نماز جمعه

  ۲۹۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای