امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۵ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۹ | تعداد بازدید : 18413 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: چله انقلاب دوران تکامل جمهوری اسلامی است

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام باقری در خطبه ای نماز جمعه پیشوا در مصلا حرم مطهر حضرت جعفرین موسی ع گفت: با گذشت چهل سال از انقلاب به دوران مهم تکامل ...

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام باقری در خطبه ای نماز جمعه پیشوا در مصلا حرم مطهر حضرت جعفرین موسی ع گفت: با گذشت چهل سال از انقلاب به دوران مهم تکامل رسیده ایم هر چند مشکلاتی هم سر راهمان هست.

   

   

  وی افزود: برای اینکه بدانیم در چه جایگاهی از موفقیت قرارداریم باید اهداف، امکانات و موانع که داشتیم و داریم را مدنظر قرار دهیم.

  حجت الاسلام باقری افزود: مهمترین دستاورد انقلاب دستاورد سیاسی ان است که میبینیم که قبلا چه احترامی می گذاشتند و الان برای عبور یک ناو در آبهای بین المللی در خلیج فارس اجازه می گیرند.

  وی گفت: مگر همین آمریکا نبود که هواپیمای مسافربری ما را زد و یا پیش از آن دست به چه ددسیسه های آشکار می زد ولی الان به غیر بلوف کاری می تواند بکند و ما به جایگاهی رسیدیم که آمریکار تحقیر می کینم و حتی دیگر کشورها هم بهتاسی از ما جلوی آمریکامی ایستند.

  امام جمعه پیشوا افزود: باید امید آفرینی را از رهبری یاد بگیریم مخصوصا بعضی خواص که متاسفانه برعکس عمل می کنند، شاید سوال پیش بیایید که اثر انقلاب چه بوده است ؟ بهترین راهکار آن مقایسه آمارها است که کجا بودیم و به کجا خواهیم رسید.

  وی گفت: ما البته در برخی جاها مانند برخورد با فساد که به تعبیر رهبری اژدهای هفت سر است جایگاه خوبی نداریم با توجه به اینکه قوه قضایئه عملکرد خوبی داشته است ولی کافی نسیت و همه باید کمک کنند تا عدالت اجتماعی بهتر محقق شود.

  حجت الاسلام باقری افزود: در بحث محرومیت زایی، بیداری اسلامی، رشد اسلام، دین شناسی، قدرت نظامی، مقاومت، پیشرفت علمی و خیلی مسائل دیگر فعالیتهای بسیار خوبی درایران و منطقه و جهان  صورت  گرفته است.

  وی گفت: به هرحال این انقلاب، شهدا و ایثارگران والامقامی تقدیم اسلام و امنیت و آرامش مردم کرده است و همین سبب شده که ما در جنگ نظامی و مسائل امنیتی از جایگاه مستحکمی برخوردار باشیم ولی باید در جنگ اقتصادی هم دشمن و مخالفان را تحقیر کنیم.

  امام جمعه پیشوا افزود: باید برای پیروزی دست از قبیله گرایی سیاسی برداریم و همینطور اشرافیت که در برخی مسئولان نفوذ کرده است و این زیبنده نظام ما نیست.

  ۱,۰۴۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای