امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 6 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:27 | تعداد بازدید : 5478 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: نماز اول وقت در مساجد ترک نشود

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام والمسلمین باقری، امام جمعه شهرستان پیشوا در آستانه ماه مبارک رمضان با تاکید بر اقامه نماز اول وقت در مساجد سطح شهرستان گفت: در سالهای گذشته ...

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام والمسلمین باقری، امام جمعه شهرستان پیشوا در آستانه ماه مبارک رمضان با تاکید بر اقامه نماز اول وقت در مساجد سطح شهرستان گفت: در سالهای گذشته برخی از مساجد نماز اول وقت را تعطیل و به بعد از افطار موکول می کردند که این کار پسندیده نیست.

  وی افزود: در دین اسلام سفارش زیادی بر اقامه نماز اول شده است و اینکه برخی از مساجد در این ماه پر فضیلت، ثواب نماز اول وقت را از دست می دهند برای این شهر جالب نیست.

  امام جمعه پیشوا ادامه داد: بنده از ائمه محترم جماعات و هیات امنای مساجد پیشوا می خواهم که در ماه مبارک رمضان نماز مغرب و عشاء را در اول وقت و همراه با افطاری بسیار ساده برگزار کنند و اگر برنامه ای هم دارند، می توانند یک یا دوساعت بعد از اذان نماز دیگری اقامه و به برنامه های جانبی مسجد هم برسند.

  وی در پایان بر لزوم ترک برخی از افطاری های تجملاتی تاکید کرد و از مردم خواست تا در این ماه مبارک و با توجه به اوضاع اقتصادی موجود بیش از گذشته به افراد و خانواده های نیازمند اهتمام ورزند.

  ۸۳۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای