امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ خرداد, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۹ | تعداد بازدید : 7701 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: مقاومت یعنی حرکت عاقلانه به سمت جلو

  امام جمعه پیشوا گفت: مقاومت یعنی حرکت عاقلانه به سمت جلو که انسان را سالم به مقصد برساند.     به گزارش ندای ‍پیشوا: حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در مصلی حرم مطهر ...

  امام جمعه پیشوا گفت: مقاومت یعنی حرکت عاقلانه به سمت جلو که انسان را سالم به مقصد برساند.

   

   

  به گزارش ندای ‍پیشوا: حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در مصلی حرم مطهر حضرت جعفر بن موسی علیه السلام افزود: ناامیدی در مکتب شیعه و در کشور ما و در دین ما وجود ندارد و ما معتقد به حضور حضرت حجت ع هستیم.

  وی گفت: امیدوارکننده ترین مکتب دنیا مکتب شیعه است چرا که در آن بن بستی وجود ندارد و برای همه مشکلات راه حل وجود دارد.

  امام جمعه پیشوا افزود: آمریکا و هم دستان آن هیچ کاری نتوانستم بکند چه از لحاظ اقتصادی و سیاسی و حتی رو به افول و زوال هم هستند.
  وی گفت: هنگامی که تاریخ چهل ساله جمهوری اسلامی و یا ۵۶ ساله انقلاب که از سال ۴۲ که نقطه آغاز آن همین شهر پیشوای مقدس بوده است بررسی می کنیم می‌بینیم که کلیدی‌ترین رمز پیروزی مقاومت بوده است.
  حجت الاسلام باقری افزود: البته دشمن برای ضربه به مقاومت خیلی شیطنت کرد و یا دسیسه های مختلفی پیش پای ما گذاشت ولیکن هیچ کدام آنها موثر واقع نشد.
  وی گفت: تجربه این سال ها هم نشان داده از هر جا مقاومت کرده ایم پیروز شده ایم و سیلی زده ایم و ما می‌بینیم در امت اسلامی هر جا دست از مقاومت کشیده ایم و کوتاه آمده ایم سیلی خورده ایم.
  امام جمعه پیشوا افزود: الان می بینیم کشورهایی مانند مصر لیبی عربستان که چگونه ذلت را پذیرفتند و در چه وضعیتی به سر می برند.
  وی گفت: وضعیت کشور مصر که زمانی به عنوان قدرتمندترین کشور عربی بود الان چه وضعیت اسفناکی دارد و یکی از وابسته ترین کشورهای عربی به استکبار است.
  امام جمعه پیشوا افزود: ولی ما در کشورمان شاهدیم  که با مقاومت به دستاوردهای علمی نظامی سیاسی و انشاالله اقتصادی در پیش خواهیم رسید که سرچشمه همه آن مکتب شیعه و حرکت رو به جلو است.
  وی گفت: الان آمریکایی‌ها از هر دری وارد میشوند تو سری میخورند و می بینیم پس از بازی‌های فریبکارانه اخیر چطور درخواست مذاکره داده اند و این نشان از تحقیر قدرت پوشالی آمریکا و وابستگان آنهاست.
  حجت الاسلام باقری افزود: جا دارد که از مردم شهرستان پیشوا برای هرچه باشکوه تر شدن مراسمات ماه خرداد تشکر کنیم مانند راهپیمایی ۱۵ خرداد، حضور در مراسم ارتحال امام، حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس و حضور چند هزار نفری در مراسم نماز عید فطر که مسئولان باید قدر مردم را بیشتر بدانند.
  وی گفت: امسال به لطف مردم و هماهنگی های انجام شده بین ادارات مراسم ۱۵ خرداد بهتر از سال های گذشته انجام شد ولی بدون اشکال نبود.
  باقری افزود: باز هم باید بیشتر تلاش کنیم در جهت شناساندن شهدای قیام ۱۵ خرداد و تاثیرات آن که از شهرستان پیشوا از حرم مطهر حضرت جعفر بن موسی علیه السلام شروع شده است و تمام تلاش ما باید در جهت شناساندن شهرستان پیشوا و امامزاده جلیل القدر  آن باشد.
  وی گفت: امشب آخرین برنامه پخش زنده از شبکه قرآن از صحن مطهر است برنامه ای که برای مدت سه شب تهیه شده است انشالله امشب با حضور پرشور تر مردم به پایان می‌رسد.
  امام جمعه پیشوا افزود: در این برنامه زنده تلویزیونی که هر شب از ساعت ۱۰ شب از شبکه قرآن سیما پخش می شد سعی شده بود شاخصه های شهرستان جهت پیشرفت و رفاه هر چه بیشتر معرفی شود.
  در پایان خطبه های امروز مانند روال قبل، کتابی با عنوان “من مادر مصطفی” توسط امام جمعه معرفی شد.

   

   

   

  ۸۸۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای