امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 24 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:05 | تعداد بازدید : 10900 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا : محور هفته فرهنگی پیشوا باید توجه به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی باشد

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام روح الله باقری در آئین افتتاح هفته فرهنگی شهرستان پیشوا به اهمیت مقوله فرهنگ در کلام رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار داشت: فرهنگ ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام روح الله باقری در آئین افتتاح هفته فرهنگی شهرستان پیشوا به اهمیت مقوله فرهنگ در کلام رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار داشت: فرهنگ تنها یک کلمه نیست و نباید به راحتی از کنار آن عبور کرد؛ همانطور که رهبر معظم انقلاب تأکید کردند که جان خود را برای فرهنگ می گذارند.

  وی با بیان اینکه آستان مقدس حضرت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) محور همه امور در شهرستان پیشواست، افزود: اگر در پیشوا فرهنگ دینی و انقلابی داریم مدیون این امامزاده واجب التعظیم هستیم و محور تمام برنامه ها نیز باید اهل بیت باشند.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به ضرورت توجه به اسلام انقلابی در همه زمینه ها، گفت: اسلامی فرهنگ ساز و انسان ساز است که انقلابی باشد و لازم است در اجرای برنامه های مختلف شهرستانی به این موضوع توجه جدی شود.

  وی هدف از اجرای برنامه های هنری را معرفی فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی عنوان کرد و گفت: برآیند آمیخته شدن فرهنگ غنی ایران با اسلام شیعی یک تمدن بزرگ خواهد بود و همه برنامه های هنری باید در راستای فرهنگی غنی ایرانی-اسلامی انقلابی باشد.

  باقری با اشاره به اینکه امور فرهنگی باید به مردم واگذار شود، افزود: وظیفه دولت فراهم کردن زیرساخت هاست و همانطور که در همه کارها برون سپاری صورت می گیرد، در امور فرهنگی هم مردم باید وارد شوند.

  وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تأکید بسیار بر به کارگیری جوانان داشتند، تصریح کرد: امور فرهنگی را باید به جوانان سپرد و یک نسل جوان انقلابی و مؤمن تربیت کرد که دهه های بعدی انقلاب اسلامی را مدیریت کنند.

  امام جمعه  پیشوا به حضور باشکوه مردم در راهیپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: امروز مردم بیشترین گلایه را دارند ولی بیشترین حضور را هم داشتند و مشخص است که مردم به خاطر نیت های خود و به خاطر انقلاب، رهبری و آینده شان به راهپیمایی آمدند.

  ۱,۱۹۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای