امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 24 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:49 | تعداد بازدید : 7547 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا : مجلس انقلابی توصیه امام و رهبری

  مجلس انقلابی توصیه امام و رهبری است امام جمعه پیشوا گفت: مجلس انقلابی توصیه امام و رهبری است باید نمایندگان انقلابی را انتخاب کنیم   به گزارش ندای پیشوا :  حجت الاسلام و المسلمین روح ...

  مجلس انقلابی توصیه امام و رهبری است

  امام جمعه پیشوا گفت: مجلس انقلابی توصیه امام و رهبری است باید نمایندگان انقلابی را انتخاب کنیم

   

  به گزارش ندای پیشوا :  حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز عبادی و سیاسی این هفته درمصلی حرم امامزاده جعفر(ع) افزود: بعد از سال ها و حتی قرن ها ملت و امتی متحد پیدا شده که در برابر ابرقدرت های جهان ایستادگی می کنند و در دهن آن ها می زنند و برای بقیه کشورها الگو شدند.

  باقری با اشاره به عزت شهدای مقاومت و شهید سلیمانی اظهار کرد: عزت حاج قاسم و ابومهدی از کجا آمد؟

  ۲۵ میلیون نفر زیر تابوت یک شخص نه رهبر بود نه مسوولیت شاخصی یک روستازاده که به عنوان فرمانده سپاه قدس منصوب می شود و ۲۰ سال استخوان در گلوی آمریکا و اسراییل می شود رییس جمهورهای قبل ترامپ نیز می خواستند حاج قاسم را ترور کنند.

  وی افزود: فقط ارتباط ایشان با خدای متعال و زهرای اطهر است زیر ساخت تقویت کشور تقویت فرهنگی است اگر ارتباط خود را با اهل بیت(ع) حل کردیم خدای متعال نیز ارتباط ما بامردم را حل می کند.

  شهید حسن باقری سال ۵۹ وارد جبهه می شود و سال ۶۱ بزرگترین طراح جنگی می شود در دوسال به این مقام رسید جوانی که در نظام اسلامی تربیت شده مکتب اهل بیت و امام در دو سال بزرگترین طراح جنگ می شود این معنویت و معجزه است.

   

  حجت الاسلام باقری با اشاره به این که سایه جنگ از ایران دورشده عنوان کرد: امام قریب به ۳۰۰ هزار جوان در دوران جنگ تربیت کرد اگر می خواهیم سایه جنگ دورشود از لحاظ معنوی بابد قوی شویم با عملیات عین الاسد سایه جنگ از کشور ایران دورشد.

   

   

   292 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای