امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 4 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:28 | تعداد بازدید : 12603 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: عزت و سربلندی در تقوا و حق مردم است

  امام جمعه پیشواگفت: عزت و سربلندی در تقوا و حق مردم است. به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در ...

  امام جمعه پیشواگفت: عزت و سربلندی در تقوا و حق مردم است.

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر(ع)  افزود: اگر عزت و سربلندی می خواهیم باید بدون میز قدرت به دنبال آن باشیم، عزت و سربلندی در تقوا و حق مردم است.

  وی افزود: وقتی اسم رقیه خاتون سلام الله علیها میاید کلمه مقاومت به ذهن می رسد این که اهل بیت اباعبدالله مقاومت کردند و یک بار هم به دشمن التماس نکردند

  امام جمعه پیشوا در مورد دیدار رهبری با مسوولان سپاه پاسداران گفت: امروز سپاه تبدیل به سازمان معیار شده است ملاک و معیار در سازمان های انقلابی سپاه پاسداران است رویش است که در  سپاه رویشها از ریزش ها بیشتر است و  روحیه شهادت و مقاومت هم در سپاه ادامه دار است.

  حجت الاسلام باقری در خصوص دیدار مقام معظم رهبری با خبرگان را  تصریح کرد: رهبری در دیدار خبرگان فرمودند همه مردم فارغ از دین و طائفه از حقوق شهروندی یکسان برخوردارند، مگر ما در نامه امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر نداریم که سفارش کردندهمه مردم با تو برادر و مشترک اند.

  ویگفت: مردم در مقابل حکومت انتظار رعایت حقوق شهروندی مانند آزادی و امنیت دارند همه مسوولان و مردم مسوول هستند تا کمک کنند تا از جنگ اقتصادی عبور کنیم نظام ما و حاکمیت ما مردمی است که اگر ضربه بخورد مردم ضربه می خورند.

  حجت الاسلام باقری در خصوص هفته نیروی انتظامی افزود: بیش از ۱۴۰۰۰ شهید در نیرو انتظامی داشتیم این یعنی خدمت، یعنی جان خود را فدا می کنند نیروهایی که امنیت مردم  را تامین می کنند که از همه عوامل نیروی انتظامی تشکر می کنم همه ما مشغول کار خود هستیم و خبر نداریم نیروهای مسلح ما برای برقراری امنیت چه زحمت هایی می کشند.

  امام جمعه پیشوا درباره راه اندازی موکب پیشوا بنام حضرت جعفربن موسی ع یاداور شد :از همه مردم نیکوکار و حسینی برای کمک به موکب اربعین سپاسگزارم و انتظار نداشتم که مردم عزیز اینقدربه این مهم اهمیت بدهند که انشالله این کمک و کارها مقدمه ای برا

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز برخی در لباس دوست ضربه می زنند

  رعایت حق

  ی اتحاد مردم و این آمادگی ها مقدمه ای بر ظهور امام زمان(عج) باشد.

   383 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای