امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:32 | تعداد بازدید : 1315 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: در سه سال اخیر هیچ پروژه ای در پیشوا افتتاح و کلنگ زده نشده است

  امام جمعه پیشوا از عدم افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در پیشوا در سه سال اخیر انتقاد کرد/ به گزارش ندای پیشوا,حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا طی سخنانی درجلسه شورای ...

  امام جمعه پیشوا از عدم افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در پیشوا در سه سال اخیر انتقاد کرد/

  به گزارش ندای پیشوا,حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا طی سخنانی درجلسه شورای اداری ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه با انتقاد به برخی مسئولین بلندپایه اظهار کرد: اینکه در جلسات مختلف مسئولی فقط مدام از کمبودهای شهرستان می گوید وجهه خوبی ندارد، تا چه زمانی باید اینگونه باشد؟ چه کسی باید به امور جاری شهرستان رسیدگی کند؟

  وی افزود: در این مدت که بنده در این شهرستان می باشم نه تنها افتتاح مجموعه ای نداشته اید بلکه حتی کلنگی هم برای رفاه مردم به زمین زده نشده است.

  حجت الاسلام باقری در ادامه خطاب به نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از موارد و مسائل مربوط به این شهرستان پیگیری های نماینده را می خواهد که باید در این امر مُصرتر باشند.

  امام جمعه پیشوا در رابطه با انتصاب برخی مدیران شهرستان نیز گفت: مایه تاسف است یک مدیر تازه منصوب شده بگوید مدیر کل از من خواهش کرد تا به پیشوا بیایم و چنین مدیری را نباید به پیشوا راه دهند.

  http://nedayepishva.com/?p=63588&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   218 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای