امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ شهریور, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۵۸ | تعداد بازدید : 6075 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: خائنین داخلی هم نمی‌توانند نام شهدا را حذف کنند

  امام جمعه پیشوا گفت خائنین داخلی هم نمی‌توانند نام شهدا را حذف کنند.   به گزارش ندای پیشوا، حجت‌الاسلام روح‌الله باقری در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر (ع) ...

  امام جمعه پیشوا گفت خائنین داخلی هم نمی‌توانند نام شهدا را حذف کنند.

   

  به گزارش ندای پیشوا، حجت‌الاسلام روح‌الله باقری در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر (ع) افزود: امام (ره) بزرگوارمان فرمودند ما انقلابمان را در جنگ به بقیه کشورهای اسلامی صادر کردیم، ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکست دادیم.

   

   

  امام جمعه پیشوا در مورد عدم مذاکره مجدد با آمریکا عنوان کرد: این موضع‌گیری‌های مسئولین ما مدیون دوره جنگ و دفاع مقدس است، با تمام تجربیات ۴۰ ساله ملت ما هوشمندانه مدیریت کردند در تمام تحریم‌های ظالمانه مقاومت کردند.

   

  حجت‌الاسلام باقری در مورد حذف نام شهدا از خیابان‌های تهران اذعان کرد: خیلی‌ها از اول تاریخ تلاش کردند تا نام شهید را از بین ببرند که نتوانستند و خائنین داخلی ما هم نخواهند توانست، اسم شهید باید زنده بماند.

   

  باقری بیان کرد: وای به حال ما اگر روزی برسد که شهدا را فراموش کنیم، بدانیم که استقلال و آزادی و امنیت و هرچه داریم، از شهدا است.

   

  امام جمعه پیشوا درباره نام شهید در بلوارها و خیابان‌ها اذعان کرد: بلوارها و خیابان‌ها را به نام شهدا گذاشتیم که راه و مسیر را گم نکنیم.

   

  وی در مورد مراسم تکریم شهدا در پیشوا بیان کرد: برای تکریم شهدا روز پنجشنبه این هفته با سخنرانی امیر موسوی فرمانده کل ارتش در پیشوا و حرم امامزاده جعفر(ع) برگزار می‌شود.

   

  باقری از عملکرد دستگاه قضا تشکر کرد و افزود: از عملکرد دستگاه قضا و رئیس قوه قضائیه تشکر می‌کنم اما امیدوارم که با قدرت به کار خود ادامه دهند و امید را به مردم کشور برگردانند.

   

  حجت‌الاسلام باقری در پایان خاطرنشان کرد: از مردم عزیز پیشوا برای کمک‌رسانی به موکب اربعین پیشوا در کربلا تشکر می‌کنم که ارادت مردم به دستگاه سیدالشهدا(ع) است.

  ۲۷۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای