امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 29 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:43 | تعداد بازدید : 3485 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: این توهین است که بجای عذرخواهی به ریش ملت بخندند

  املم جمعه پیشوا گفت: مسوولین جرات عذرخواهی از مردم را داشته باشند نه اینکه به ریش ملت بخندند. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در ...

  املم جمعه پیشوا گفت: مسوولین جرات عذرخواهی از مردم را داشته باشند نه اینکه به ریش ملت بخندند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر(ع) افزود: کسانی که خطا کردند باعث شدند صدها نفر جانشان را از دست دهند و اموال کشور نابود شود جرعت عذرخواهی را داشته باشند نه این که به ریش ملت بخندند یک شبه بنزین را بدون زیرساخت گران می کنند مشکلات طرح راکم کنید خزانه دولت چرا سراغ جیب مردم می رود راه های دیگری وجوددارد کارخانجات و ثروتمندانی که مالیات نمی دهند.

  وی در مورد اظهارات اخیر رئیس جمهور بیان کرد: واقعا می مانیم به ریس حمهور چه بگوییم به جای توضیح به مردم می گوید از این طرح بی خبرم پس مملکت دست چه کسی است نمک به زخم مردم نپاشید.
  خطبه های نماز جمعه پیشوا: سیل آمده ولی مسئول نیست
  مسئولان باید مانند شهدا که از جانشان گذشتند به فکر عظمت انقلاب و حل مشکلات مردم باشند
  حجت الاسلام باقری در خصوص آشوب های اخیر در کشور عنوان کرد: در کشور روزهای اخر آبان با همه فشارهای سیاسی روی مردم خسارات جبران ناپذیر انسانی رخ داد و حدود ۱۰۰ نفر کشته شدند مسائل مالی را جبران کردیم اما جواب این خون ها را که می دهد؟

  وی افزود: در اولین روزهای تولد فتنه و آشوب این فتنه به مرگ زودرس رسید آشوب گرانی که آموزش دیده و سازمان یافته بودند پشتیبان داشتند مردم عادی نبودندمردم ناراضی اند اما آدم کشی و غارت نمی کنند با کشتار مردم بی گناه و تخریب اموال عمومی پیش رفتند صف مردم جدا شد.

  باقری با اشاره به این که بیشتر آشوب ها در مناطق حاشیه نشین رخ داد عنوان کرد: مسوولین به جای فرافکنی در این دو سال خدمت کنید بیشتر آشوبها در مناطق فقیرنشین اتفاق افتاد چرا فقط سراغ فقرا آمدند آن که ولنجک نشین است گرانی برایش مهم نیست مسوولان به فکر فقرا وحاشیه نشین باشند پیشوا مگر کم حاشیه نشین داریم؟ در پیشوا آب خوردن و بیمارستان و مترو نیست تاکی مردم تحمل کنند مردم ناراضی اند.

  وی افزود: افرادی که به اسم کارخانه وام گرفتند این پول هاکجا رفت اگر زور دارید جلوی این ها را بگیرید.
  خوش حساب ترین افراد در بانک ها مددجویان کمیته امداد هستند این برای ما درس نیست؟

  امام جمعه پیشوا با اشاره به هدف های کوتاه مدت و بلند مدت دشمنان علیه کشورهای مقاومت بیان کرد: ناامنی در ایران و لبنان و عراق از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت دشمن است هدف بلندمدت آنها انتقام گرفتن از شیعیان علی بن ابی طالب (ع) و زمین زدن انقلاب است هدف کوتاه مدت آنها همین آشوب ها و فتنه ها است تمام هدف آنها این بود که سال ۹۸ ایران را نابود کنند.

  روح الله باقری در مورد صحبت های چندماه قبل رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اذعان کرد: مگر ترامپ نگفت از ۱۳ ابان شروع می کنیم نفت را تحریم کردند و تابستان داغ را شروع کردند جنگ ترکیبی اقتصادی سیاسی رسانه ای امنیتی سایبری برای از بین بردن نظام اسلامی راه انداختند هرچه داشتند وسط میدان آوردند اما شکست خوردنددر منطقه در عراق و لبنان و افغانستان شکست خوردند امسال زنحیره آشوب درست کردند از لبنان شروع کردند.

  باقری با اشاره به هدف دشمنان علیه کشورهای مقاومت و ایران تصریح کرد: هدف آن ها این است که از ۱۶ آذرشروع کنندو تا انتخابات هدف خود را تمام کنند از ناراحتی مردم ایران خواستند سواستفاده کنند بازهم به لطف خدای متعال در دوروز جمع وجور شد در مرحله دوم هدایت رهبری بود.

  وی با اشاره به هدایت به موقع مقام معظم رهبری بیان کرد: اگر ولی فقیه موضع نمی گرفت آشوب ها جمع نمی شد مسوول امنیتی گفت شهرصدرای شیراز سقوط کرده است اگر رهبری ورود نمی کردند این جنگ ادامه داشت مردم صف خودرا جدا کردند در شهروروستا وتهران راهپیمایی کردندو فتنه تمام شد به برکت خون شهدا فتنه۹۸ تمام شد.

  باقری در مورد نادان بودن دشمنان عنوان کرد: دشمن خیلی احمق است کور وارد شدند مردم هم فهمیدند آشوب گران و اشرار و اوباش اجاره ای کور وارد شدند نهادهای مسوول و تصمیم گیر باید از این فتنه هادرس بگیرنددشمن مانندمگس دنبال زخم چرکین است اجازه طمع مگس ها را ندهیم.

  وی افزود:خدا در حیوانات مانند گوسفند و یا در خوراکی ها در عسل برکت داده است زهرای مرضیه(س) یک نفر است اما در سوره کوثر خدا به پیامبر می گوید ما برای تو برکت وسیع دادیم ذکر صلوات و زیارت امامزادگان و ائمه اطهاربسیار برکت دارد خیروبرکت به فزونی نیست به کیفیت و خواست خدای متعال است مومن برای مومن برکت است.

  .

  ۳۷۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای