امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 1 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:29 | تعداد بازدید : 8403 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: انقلاب ما ادامه دارد.

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا: انقلاب ما ادامه دارد زیرا پس از چهار دهه به این تجربه رسیده ایم که ما می توانیم و این امر در برخورد با ...

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا: انقلاب ما ادامه دارد زیرا پس از چهار دهه به این تجربه رسیده ایم که ما می توانیم و این امر در برخورد با مشکلات عدیده داخلی و خارجی ثابت شده است.

  حجت الاسلام روحالله باقری افزود: مسیر انقلاب در راستای تحقق حفظ ارشهای است که بر مبنای اتکا به داخل است و در رفع مشکلات نیز نباید به الگوی غربی چشم داشت.

  وی گفت: با مجاهدت و تلاش جهادی مشکلات حل خواهد شد و باید برای رسیدن به رفاه بیشتر ظرفیت داخلی را بکار بگیریم و از تجربیات این چهار دهه استفاده کنیم.

  امام جمعه پیشوا افزود: صبر و مقاومت و ایستادگی خوب است ولی نه فقط برای مردم، بلکه مسئولان هم باید صیر و ایستادگی کنند در برابر توطئه ها و زور گویی ها استکبار و ما باید همیشه قدر دان باشیم از حضور مردم ، زیرا هر جا مردم بودند جریان انقلاب ادامه داشته است و موفق بودیم.

  وی گفت: نباید موقع انتخابات وعده و قول بدهیم و حالا مردم رادصف گوشت ببینیم، باید تغییر به نفع مردم باشد و اولویت با محرومین باشد و در راه کمک به آنها ثبت قدم باشیم.

  امام جمعه پیشوا افزود: ما تقدیر می کنیم از اداره بهزیستی پیشوا چرا که باهمه امکانات تا ۱۲۰۰ معلول را تحت پوشش خود قرار داده است.


  ۱,۲۳۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای