امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:56 | تعداد بازدید : 8800 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: اصلاح و پیشرفت جامعه در گرو اصلاح آموزش و پرورش

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه پیشوا گفت: اصلاح و پیشرفت در جامعه منوط به اصلاح اساسی بر اساس باورهای ایرانی اسلامی در آموزش و پرورش است. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه پیشوا گفت: اصلاح و پیشرفت در جامعه منوط به اصلاح اساسی بر اساس باورهای ایرانی اسلامی در آموزش و پرورش است.
  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری افزود: آموزش و پرورش و معلمان آن فرهنگ سازان این کشور هستند و اگر کشور مسئول خوب در هر زمینه ای میخواهد باید آموزش و پرورش اصلاح شود.
  امام جمعه پیشوا گفت: متاسفانه در گوشه و کنار با توجه به اینکه هشدار رهبری و  مراجع و مردم در خصوص سند ۲۰۳۰ اعلام شده است ولی ما میبینیم این سند در شهرستان پیشوا کم و بیش در حال اجراست.
  وی افزود: وزیر، مدیر کل و مدیر شهرستان باید پاسخگو باشند و نگرانی خانواده ها را برطرف کنند که ما با چه تضیمنی فرزندان خود را به مدرسه بفرستیم.
  باقری گفت: به بهانه های مختلف مانند همایش ،جشنوارهو جلسه موسیقی مراسم رقاصی و دف زنی خانمها در مقابل مسولان اجرا میکنند.

  وی گفت: ما بارها به آموزش و پرورش هشدار داده ایم که فلان دبیر موارد غیر اخلاقی دارد اما هیچکس گوش شنوایی ندارد، ما از فرماندار به عنوان رییس شورای آموزش و پرورش میخواهیم به این مسئله رسیدگی کند.
  امام جمعه پیشوا افزود: برخی مسولان طبق بخشنامه مدیران کل عمل میکنند تا مدیریت یا ریاستی داشته باشند ولی همین امر سبب میشود بچه های ما بی دین تربیت شوند، مگر مادر یا پدر خانواده چقدر یا چند ساعت در آموزش فرزند خود سهیم هستند.
  وی گفت: بچه های ما را متدین بار بیاورید که این دین است که آینده را تضمین میکند و جا دارد در اینجا از دبیران و معلمانی که کار خود را بخوبی انجام میدهند تشکر کرده و این هفته را تبریک بگویم.
  باقری گفت: مردم، جهادگران، امدادگران و بویژه سپاه و گردان امام حسین(ع) با سیل محبت خود خرابی سیلاب را جبران کردند.
  وی افزود: در همین پیشوا ۸۰۰ میلیون تومان از طریق نهادها و کمکهای مردمی برای استانهای سیل زده علاوه بر چند کامیون تجهیزات ضروری ارسال شده است.
  امام جمعه پیشوا گفت: بیش از ۳۰۰ نفر نیروی جهادی نیز در مناطق سیل زده حضور داشتند که واقعا باید قدردان این نیروها باشیم.
  حجت الاسلام باقری افزود: اما روسیاهی در کمک به سیل زدگان برای اروپاییان ماند که می خواستند ۱۶ میلیارد تومان کمک کنند و آنهم ندادند و گفتند در تحریم بانکها مانده است.
  وی گفت: بعد یک عده داخل کشور که به نق زنی معروفند میگویند چرا ما در کشورهای دیگر حضور داریم، مگر ندیدید کمکهای حشدالشعبی عراق، زینبیون افغانستان، حیدریون پاکستان،نیروهای فلسطینی و لبنانی و سوری که هم پول و تجهیزات و هم نیرو آوردند.
  امام جمعه پیشوا افزود: اخیرا ۳۷ نفر که ۳۲ نفر انها از بزرگان شیعه در عربستان بودند بدون هیچ جرمی و قانونی گردن زده شدند و از طرفی این کشور و همدستانش از تحریم شدن ایران از آمریکای ملعون حمایت کردند که این جنایت خیلی تامل انگیز است.
  باقری گفت: البته به غیر از برخی مسایل تحریم سبب میشود روی پای خودمان بایستیم و از این به بعد میفهمیم که باید نفت و اقتصاد نفتی را کنار بگذاریم و به نفت متکی نباشیم.

  ۱,۰۷۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای