امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 14 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 00:27 | تعداد بازدید : 5802 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا: از برجام دل بکنید

    امام‌جمعه پیشوا گفت: مردم ما خواستار رفاه اند اما نه به هر قیمتی و با ذلت، که گام چهارم برجام گام آخر باشد و دولت‌مردان از این مذاکرات دل بکنند. به گزارش ندای ...

   

  امام‌جمعه پیشوا گفت: مردم ما خواستار رفاه اند اما نه به هر قیمتی و با ذلت، که گام چهارم برجام گام آخر باشد و دولت‌مردان از این مذاکرات دل بکنند.

  به گزارش ندای پیشوا، حجت‌الاسلام‌ روح‌الله باقری در رابطه با اهمیت گسترش نهضت عاشورا افزود: در سال‌های اخیر گستره نهضت عاشورا و امام حسین(ع) در کشورهای دیگر بیشتر شده است که این نشانگر افزایش قدرت جبهه مقاومت است.

   

  امام‌جمعه پیشوا گفت: در بزرگ‌ترین تجمع مردمی نیز می‌توان تمام آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان را زیر پرچم امام حسین(ع) و اربعین جمع کرد .

   

  وی افزود: در قاموس امامان و پیامبران سازش و تسلیم در برابر ظالمان وجود ندارد که این مهم‌ترین پیام عاشورا است .

   

  حجت‌الاسلام باقری گفت: درس دیگر مقاومت و فرهنگ سیدالشهدا این است که ایستادگی هزینه مال و جانی دارد؛ همان‌طور که امام حسین(ع) برای فرهنگ و تفکر عاشورا و در مسیر مقاومت، فرزندان و اهل‌بیت خود را فدا کرد‌.

   

  وی افزود: در دوران انقلاب نیز جوانان و مردم غیور ما در این مسیر شهید شدند درنتیجه اگر خواستار فرهنگ عاشورایی هستیم باید هزینه‌های آن را نیز بدهیم .

  امام‌جمعه شهرستان پیشوا ضمن تأکید بر ارجحیت زندگی فقیرانه و باعزت به زندگی با رفاه و با ذلت، عنوان کرد: مردم ما خواستار رفاه هستند اما نه به هر قیمتی و با ذلت، فلذا امید است که گام چهارم برجام گام آخر باشد و دولت‌مردان از این مذاکرات دل بکنند.

   

  وی  بیان کرد: دولت‌مردان و مسئولین با بی‌تدبیری در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی، در حال حذف فرهنگ هستند و در راستای تقویت بی‌حجابی تلاش می‌کنند.

  روح‌الله باقری افزود: اگر جبهه مقاومت دچار تزلزل شود ظاهری است و همان شکست ظاهری نیز به خاطر قدرت دشمن نیست بلکه به خاطر اعمال دوستان خودی است.

   

  وی گفت: ولایت‌فقیه امری بسیار مهم در کشور است و باید تقویت شود هرچند که برخی افراد اهمیت وجود ولی‌فقیه را درک نمی‌کنند و نمی‌دانند که هرچه داریم از ولایت‌فقیه است.

  امام‌جمعه پیشوا بیان کرد: انقلاب اسلامی در یمن و لبنان و بحرین و سوریه و غیره در حال حرکت و ترویج است اما جمهوری اسلامی همچنان در کشور مانده است زیرا خائنین و برخی مسئولان مانع حرکت آن هستند و نمی‌گذارند جمهوری اسلامی رواج پیدا کند.

   

  وی در ادامه در رابطه با کمبود آب در شهرستان تصریح کرد: با توجه فعالیت هیئات و طبخ نذورات در دهه اول ماه محرم ، متأسفانه در شهرک‌ها و برخی نقاط شهرستان شاهد قطعی آب بودیم .

   

  باقری تأکید کرد: در این وضعیت بهتر است به‌جای دروغ با مردم صادق باشیم و از مردم بخواهیم که در مصرف آب دقت کنند و قطعاً مردم نیز مانند تمام زمینه‌ها همکاری خواهند کرد .

  امام جمعه پیشوا

  امام جمعه پیشوا

  وی در پایان در رابطه با جذب گردشگر و زائر در شهرستان خاطرنشان کرد: جذب گردشگر و زائر امر بسیار حائز اهمیتی در شهرستان پیشوا است که ملزم به ایجاد برخی زمینه‌ها از جمله عدم وجود زائرسرا و هتل، عدم وجود سرویس بهداشتی و دیگر موارد در سطح شهرستان است .

   836 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای