امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 23 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:15 | تعداد بازدید : 5545 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوای مقدس :حکومت وسیله‌ خدمت به مردم

    امام جمعه موقت پیشوا گفت: حکومتها وظیفه خدمتگزاری دارند و وسیله‌ای برای رفاه هرچه بیشتر به مردم هستند.   به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام  علیرضا صابرعلیا در خطبه‌های  نمازجمعه در مصلای حرم مطهر  بیان ...

   

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: حکومتها وظیفه خدمتگزاری دارند و وسیله‌ای برای رفاه هرچه بیشتر به مردم هستند.

   

  به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام  علیرضا صابرعلیا در خطبه‌های  نمازجمعه در مصلای حرم مطهر  بیان کرد: دولت‌ها خدمت‌گذار مردم هستند و وظیفه خدمت دارند، نه حکومت؛ تمام کسانی که در نظام خدمت می‌کنند، بدانند حکومت وسیله‌خدمت به مردم است.

   

  صابر علیا خاطر نشان کرد: برای تعامل با دولت‌ها باید انسجام و یکپارچگی در تمام سطوح کشور، تقابل با دشمنان در مقطع کنونی و نفی دو قطبی شدن حاکمیت انجام شود.

  وی با اشاره به اینکه اصلی‌ترین اهداف دشمنان دو قطبی کردن حاکمیت ایران است، افزود: مهم‌ترین اهداف دشمن در رأس آن آمریکا تفرقه و جدایی بین مردم و حکومت و دو قطبی کردن حاکمیت ایران است.

  امام جمعه موقت پیشوا  خاطرنشان کرد: مردم سرمایه نظام هستند و هیچ نظامی بدون این سرمایه پایدار نیست؛ مشروعیت نظام ما مردم هستند و دولت‌ها باید اعتماد مردم را جلب کنند؛ امروز ملت و دولت طبق بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری باید به صورت جهادی کار کنند.

  وی گفت: در دهه ولایت مخصوصاً عید غدیر امسال مردم سنگ تمام گذاشتندکه البته کافی نیست، بیش از ۲۰۰ آیه در شأن امیرالمؤمنین (ع) نازل شده است.

   

  صابرعلیا در خصوص دوم شهریور و آغاز هفته دولت هم افزود: دوم شهریور آغاز هفته دولت و سالروز شهادت دو یار امام و دو بازوی انقلاب شهیدان رجایی و باهنر است، دولت شهید رجایی دولتی خدمت‌گذار و متدین و مکتبی بود، همان دولتی که مقابل عظمت امام (ره) خود را مقلد و فرزند امام معرفی کرد.

   

  وی یاداورشد: به تعبیر امام راحل، مردم ایران  الهی هستند که ۴۰ سال ایستادگی و استقامت کردند، شهید و مجروح دادند، گرسنگی کشیدند، اما از اسلام و انقلاب و اهداف و آرمان‌های امام هیچ گلایه‌ای ندارند.

   

   498 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای