امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 مارس, 2013 | ساعت انتشار خبر : 22:13 | تعداد بازدید : 518 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه پیشوا:تاکنون تمام تیرهای دشمنان به سنگ خورده است

  امام جمعه پیشوا با اشاره به ناکارآمد بودن تحریم‌های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تاکنون با رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری و مقاومت شما مردم صبور و مؤمن تمام تیرهای ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به ناکارآمد بودن تحریم‌های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تاکنون با رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری و مقاومت شما مردم صبور و مؤمن تمام تیرهای رها شده توسط دشمنان به سنگ خورده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، حجت‌الاسلام مهدی رحمتی‌نیا ضمن توصیه خود و همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: در ضمیر انسان نیرویی به نام وجدان اخلاقی نهفته است که انسان مرتکب گناه را ملامت و سرزنش می‌کند. این نیرو آنقدر قوی و پیگیر است که حتی در خواب و رؤیا هم مجرم را رها نمی‌کند و او را راحت نمی‌گذارد.

  امام جمعه پیشوا ادامه داد: زشتی گناه برای روح ملامت‌گر و وجدان از طرفی در عالم رؤیا شکل ظاهری جرم را تغییر داده و اجازه نمی‌دهد گناه به شکل واقعی خود ظاهر شود و از طرف دیگر گناهکار را راحت نمی‌گذارد و موجب وحشت و هراس او می‌شود.

  حجت‌الاسلام رحمتی‌نیا در خطبه دوم عنوان کرد: تا همین الان تیر دشمن در جنگ اقتصادی به سنگ خورده و خواب‌هایی که برای ما دیده بود تعبیر نشده است. پیش‌بینی دشمن این بود که بر اثر تحریم‌ها و فشار اقتصادی مردم ایران در ماه‌های پایان سال شورش می‌کنند و به خیابان می‌ریزند و در اسفند ماه حکومت نظامی برقرار شده و معترضان با نظامیان درگیر می‌شوند و با سلاح‌های ارسالی از غرب و حمایت آمریکا و اروپا نظام را ساقط می‌کنند و در نتیجه نظام دلخواه آمریکا برقرار می‌شود.

  امام جمعه پیشوا در ادامه یادآور شد: تحریم‌ها نه تنها اثر نکرد بلکه اثر معکوس داشت و با مقاومت شما مردم بصیر و آگاه موجب رشد اقتصادی، بالارفتن تولید ملی و ارزش پیدا کردن کالای داخلی و رشد صادرات و کم شدن واردات شد و باید بگویم که «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.»

  وی اضافه کرد: واردات به علت گرانی کم شد و به علت بالا رفتنِ ارزشِ ارزِ خارجی، صادرات رونق چشمگیری پیدا کرد، درآمد ارزی کشور بالا رفت و کارخانه‌ها فعال شد و همین تحریم با صبر و مقاومت شما به اقتصاد رو به زوال غرب لطمه زد و موجب عقب‌نشینی آنها در اجلاس آلماتی شد.

  حجت‌الاسلام رحمتی نیا با اشاره به موارد عقب‌نشینی آمریکایی‌ها ابراز داشت: آنها در دو مورد عقب‌نشینی کردند چرا که نخست سخنی از تعطیلی مرکز هسته‌ای فردو مطرح نکردند و دوم اینکه حق ما را در غنی‌سازی ۲۰ درصدی اورانیوم پذیرفتند که همه اینها به ‌خاطر مقاومت و ایمان شما و رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری می‌باشد.

  امام جمعه پیشوا در پایان با اشاره به فرا رسیدن نوروز خاطرنشان کرد: امیدوارم از تعطیلات عید بهره خوبی برده و معصیت نکنید، در دید و بازدیدها حجاب و حدود را رعایت کنید و از همه مهم‌تر نیازمندان و فقرا را فراموش نکنید.

  منبع:خبرگزاری فارس

  ۱۲۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای