امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 20 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:37 | تعداد بازدید : 7276 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت پیشوا: هدف دشمنان به تعلیق انداختن انتخابات و سقوط نظام است

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: اغتشاشات را تا انتخابات ادامه دارد به همه مردم و مسوولین اعلام می کنم که هدف دشمنان به تعلیق انداختن انتخابات و سقوط نظام جمهوری اسلامی ...

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: اغتشاشات را تا انتخابات ادامه دارد به همه مردم و مسوولین اعلام می کنم که هدف دشمنان به تعلیق انداختن انتخابات و سقوط نظام جمهوری اسلامی است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین قاسم الحایی سحر امام جمعه موقت پیشوا در خطبه های نمازعبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر(ع) افزود: برنامه ریزی ۲ ساله طراحی کرده بودند تعدادی از کسانی که در کشور شناسایی کردند در شبکه اجتماعی و کشورهای همسایه برای عملیات نظامی تمام عیار آموزش دادند وارد کشور کنند مسئله ای را درست کنند که انتخابات به تعلیق بیافتد.

  وی در خصوص نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: دوم اسفند انتخابات مهمی در پیش داریم انتخابات نمایندگان مجلس که بسیار مهم است یکی از برنامه ریزی هایی که دشمن انجام داد این است که دو هدف را در انتخابات دنبال می کنند که یکی از آن حضور کم رنگ مردم حضور حداقلی و جمعیت کم که از اهداف دشمن است.

  حجت الاسلام الحایی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای تعلیق انتخابات ایران عنوان کرد: دشمنان برنامه ریزی کردند که حوادث اخیر این بود به وسیله این حوادث انتخابات به تعلیق بیافتد ایران وارد جنگ داخلی تمام عیار مانند عراق و لبنان شود و با شرایط جنگ انتخابات تعلیق شود.

  امام جمعه موقت پیشوا با بیان این که مقام معظم رهبری نقشه دشمنان را نقش برآب کرد، بیان کرد:
  در اینجا بصیرت و نورانیت و حکمت مقام معظم رهبری به آن اتصالی که به عالمی به جز عالم ماده دارد مشاهده می کنیم دشمنان هر ده سال یک بار برنامه ای طراحی کرده بودند که به واسطه تعلیق انتخابات سقوط جمموری اسلامی را رقم بزنند رهبری با درایت تمام نقشه دشمنان را نقش برآب کرد.

  حجت الاسلام و المسلمین الحایی با اشاره به بی تدبیری دولت در اجرای طرح ها اذعان کرد: به واسطه بی تدبیری دولت که در این شرایط نرخ بنزین را سه برابر اعلام کرد و آتش زیرخاکستری که در کشور شلعه ور شد مردم از این شرایط نابهنجار اقتصادی در کل کشور شهر و روستا ناراحت هستند این حق مردم نبود و نیست که ارزش پول ملی ما این همه توسری بخورد.

  وی اضافه کرد: در سال ۸۴ در عراق به مبلغ ۱۰۰ هزار خرید ۳۰ هزار میدادیم الان به جایی رسیده بازاری عراق پول ما را تحویل نمی گیرد عراقی که جنگ زده است سال ۸۳ نام خمینی(ره) بر زبان مردم عراق بود پول ایران را به ۱۰۰۰ تومان می شناختند ارزش پول ما با بی تدبیری بانک مرکزی بی ارزش شد.

  قاسم الحایی سحر با اشاره به وعده های دروغین دولت به مردم عنوان کرد: مسائل اقتصادی بسیار واضح است دولت برخلاف شعارهای دروغین و حرف های من درآوردی مشکلات را حل نکرد تعهد دادند که در ۱۰۰ روز مشکلات را حل کنند دلار را ۳۰۰۰ تحویل گرفتند اینقدر کوبیدند که دلار هزاری به سه هزار رسیده مردم را فریب دادند که دلار را کاهش می دهیم خاطرتان هست که دلار به ۲۰هزار تومان هم رسید دولتی ها اعلام کردند قدرت داریم که دلار را ۶هزار کنیم چرا انجام نمی شود چرا شرایط را برای مردم درست کنیم که دشمن بیشترین استفاده را ببرد.

  وی ادامه داد: هماهنگی داخلی بود که بنزین گران شود تمام هدف دشمن تعلیق انتخابات و سقوط نظام است دشمنان از اغتشاشات حمایت نمی کردند سیگنال با هم ردوبدل و با هم هماهنگ می کردند.

  امام جمعه موقت پیشوا با اشاره به تدبیر رهبری در حمایت از تصمیم سران قوا اظهار کرد: با تدبیر رهبری دشمنان شکست خوردند به ظاهر تلخ بودخیلی ها گفتند چرا رهبری از سران قوا حمایت کردند در حالی که رهبری فرایند سرنگونی نظام را مشاهده کردند چطور می شود که در دوماه سلاحی کشنده و غیر قابل رویت وارد کشورشود که هرجایی می شود بین اغتشاشگران جاسازی کرد.

  وی افزود: در قرچک کسانی که بانک آتش زدند عده ای تا ۱۱ لایه آدم آموزش داده بودند.

  وی با بیان این که دشمنان بار دیگر از نظام مقدس جمهوری اسلامی شکست خوردند بیان کرد: ندای ولایت و نفس گرم رهبری و همراهی مردم که صف خود راجدا کردند این قائله در ۴۸ ساعت جمع شد.
  دیگر فرصت ۸ ماهه نمی دهیم که هر نامحرمی بخواهد ناموس جمهوری اسلامی را مورد خدشه قرار دهد و در روز عاشورا به هیئت اباعبدالله(ع) حمله کنند.

  وی ادامه داد: راهبرد دشمن نقش برآب شد اما کسانی که هیچ وقت به مردم خودشان اعتقاد ندارند توطئه را رها نمی کنند این فتنه ۴ ماهه است از ماه آبان شروع کردند تا انتخابات اصل فتنه به برکت بصیرت مردم در نطفه خفه شد اما فتنه گران و کسانی که به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارند هستند می خواهند انتخابات که نشانه جمهوریت و اسلامیت است را خدشه دار کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین الحایی با انتقاد از تعداد زیاد داوطلبین مجلس شورای اسلامی اذعان کرد:
  ۱۶۰۰۰ نفر برای ۲۹۰ صندلی مجلس ثبت نام کردند چرا؟ برای قدرت و ثروت است نماینده مجلس وقتی وارد شود قدرت می گیرد می تواند از شهرک صنعتی پیشوا و چرمشهر بازدید کند یک پیمانکار پیدا می شود و دو میلیارد به او می دهد و کارش را راه می اندازد و نماینده به پیمانکار می گوید سمعا و طاعتا سیدی و مولای.

  قاسم الحایی سحر با اشاره به تایید ۹۰ درصدی داوطلبین انتخابات توسط هیات اجرایی اظهار کرد:
  شما به حق الناس خیانت می کنید اگردر پیشوا هم هستید غلط کردید چرا ۹۰ درصد از نامزدهای انتخاباتی را تایید کردید این ها کسانی هستند که دنبال منافع خود هستند دلشان برای مردم و انقلاب نسوخته هیات اجرایی به وظیفه اش عمل نکرد شورای نگهبان شما و این مردم مظلوم و دردهای نهفته خون شهدا حق ندارید کسانی که لیاقت ندارند را تایید کنید.

  وی اضافه کرد: انشالله عزیزان ما در هیات نظارت واقعا این مدت قید خواب و خانواده را بزنید و تا می توانید صلاحیت را بررسی کنید این ها وقتی وارد مجلس می شوند می گویند مردم به جای وضو گرفتن آب ارومیه را درست کنید نماینده فعلی در مجلس گفته بود چادر سر کردم آرتروز گردن گرفتم همه مردم از شورای نگهبان این خواسته به حق را دنبال می کنند.

  امام جمعه موقت پیشوا در پایان با اشاره به استعفای دولت خاطرنشان کرد: کسانی که دم از استعفای دولت میزدند می خواهند ناکار آمدی خود را به نظام منتقل کنند دولت مستقل باید کار خود را به صورت جدی دنبال کنند باید تا ۱۴۰۰ دولت بماند اگر استعفا دهد نظام تضعیف می شود که از اهداف دشمن است.

  حجت الاسلام الحایی سحر در پایان یادآور شد: دنیا را از خدا بخواهید نه از غیر خدا هر مشکلی در دنیا دارید با خدا مناجات کنید اگر خدا در این دنیا بهت نداد در آخرت چند برابر به تو می دهد فقر خود را نزد خدا عرضه کنید با این نیت به زیارت اهل بیت(ع) بروید یک چیزی بدهید و یک چیزی بگیرید این یک زیارت کامل است.

  ۵۰۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای