امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:47 | تعداد بازدید : 5835 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت پیشوا: مگر برجام کاپ اخلاق بود؟

    حجت الاسلام قدمی گفت: اروپایی ها ۱۱ تعهد با ما داشتند که هیچکدام را عمل نکردند، دولت مردان ما اعلام کردند که اگر برجام امضا شود تمام تحریم های ایران بالمره شکسته ...

   

  حجت الاسلام قدمی گفت: اروپایی ها ۱۱ تعهد با ما داشتند که هیچکدام را عمل نکردند، دولت مردان ما اعلام کردند که اگر برجام امضا شود تمام تحریم های ایران بالمره شکسته خواهد شد، امروزه می گویند ما از لحاظ اخلاقی پیروزشدیم مگر مابه دنبال کاپ اخلاق آن هم از اروپایی ها بودیم؟؟

   

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام قدمی امام جمعه موقت پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه افزود: بعضی از مسئولین نسبت به برجام اعتیاد دارند می گویند اگر به عقب بر گردیم باز هم امضا می کنیم، برجام مگر همین نبود که تحریم هارا لغو و مشکلات را کاهش دهد پس چه شد؟ وقتی نتیجه نگرفتید چرا باز هم به برجام وابسته اید.

  قدمی یاداور شد: فرهنگ مقاومت فرهنگ دین ماست مانند ۴۰ سال مقاومت و صبوری و سختی کشیدن ملت ایران برای پیروزی است.

  حجت الاسلام قدمی بیان کرد: طبق سخنان مقام معظم رهبری نماز جمعه اجتماع مومنان و تامین کننده نیازجامعه به اذکار الهی است.

  وی گفت: نمازجمعه عالیترین و دشوارترین گفتمان باور عمومی را به وجود می آورد و زمانی که مشکلات مردم در نمازجمعه گفته می شود مسئولین مجبورند که پیگیری کنند.

  حجت الاسلام قدمی افزود: امام جمعه باید مردمی باشد، برای جوانان وقت مخصوص بگذارد، باید پیگیر مشکلات مردم باشد، از حضور صاحبان قدرت و ثروت اجتناب کند، از فرزندان و نزدیکان خود مراقبت کند.

  امام جمعه موقت پیشواگفت: غربی ها و اروپایی ها روحیه تکبر دارند و در مقابل کشورهای ضعیف توانستند پیروزی ها و موفقیت هایی بدست آورند اما مقابل کشورهایی که نمی ترسند و مقاومت می کنند شکست خوردند.

  قدمی افزود: اعلام کرده بودند که با برجام هیچ مشکل دیگری نخواهیم داشت من نیز به آنها می گویم که برجام آب شهر پیشوا را حل نکرد مشکلات کشور را میخواهد حل کند؟

  وی افزود: کمر این مردم زیر بار گرانی شکسته شده است، در آمار ۴۳درصد ساکنان تهران مستاجر هستند، طرح پویش صاحب خانه پویش خوبی هست که کسانی که توان دارند کمک کنند، دولت نیز در این مورد وظیفه دارد مالیات بر خانه هایی که خالی هستند وضع کند و طرح مسکن مهر که دولت می تواند کمک کند.

  ۷۲۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای