امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 28 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:55 | تعداد بازدید : 12478 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت پیشوا: اولویت مبارزه باید ابتدا برخورد با فساد در قوه قضاییه باشد

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: اولویت مبارزه، باید برخورد با فساد در قوه قضاییه باشد که این اولویت باید در همه نهادها به همین گونه باشد.   به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام قدمی ...

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: اولویت مبارزه، باید برخورد با فساد در قوه قضاییه باشد که این اولویت باید در همه نهادها به همین گونه باشد.

   

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام قدمی افزود: اخلاگران و مفسدان اقتصادی به صورت باندهای سرقت و قدرت و تبلیغات عمل می کنند.

   

   

  مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام پیشوا گفت: در واقع می توان باتوجه به تهمت ها و زخم زبان هایی که یک سری افراد کم بصیرت به آیت الله بهشتی داشتند شهید بهشتی را میتوان اسوه صبر و اخلاق نامید.

   

   

  حجت الاسلام و المسلمین قدمی امام جمعه موقت پیشوا درباره سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران حضرت امام و روز قوه قضاییه در مورد شخصیت شهید بهشتی بیان کرد: شهید بهشتی شخصیت ممتازی است و به تعبیر مقام معظم رهبری شهید بهشتی انسان صاحب فکر و اراده بود بهشتی اهل کار بود به تعبیری جامع تر ایشان نعمت بزرگی برای انقلاب بود.

   

  امام جمعه موقت پیشوا در مورد سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد قوه قضائیه تصریح کرد: تصویر سازی از قوه قضاییه خیلی مهم است این که متلقی عمومی نسبت به قوه قضائیه چگونه است مردم چه تلقی دارند.

   

  وی در مورد مبارزه با مفسدان اقتصادی و استفاده از راهکارهای پیچیده آنها و روش قوه قضاییه در برخورد با آنها گفت: معمولا مفسدان اقتصادی به صورت باندی عمل می کنند باندهای سرقت و قدرت و تبلیغات هم وجود دارند.

  امام جمعه موقت پیشوا در مصلای بزرگ شهرستان در جوار حرم حضرت جعفر بن موسی علیه السلام خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موانع، وجود برخی مفسد در درون قوه قصائیه است برخورد با فساد باید سخت گیرانه باشد اما مبارزه با فساد مبارزه با درون در اولویت است

  وی با اشاره به جلسه اخیر رهبری با مسئولان قوه قضاییه گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری با دستمال کثیف نمیشود شیشه را تمیز کرد و گناه مسئولی که دچار فساد می شود این گناه چند برابر و نابخشودنی است.

   

  حجت الاسلام قدمی در مورد اظهارنظرهای عجیب این دولت و دولت های قبل یادآور شد: یک گلایه دارم که فقط خاص این دولت نیست و به دولت های قبل هم بر میگردد این است که بعضی موقع ها این اظهارنظرهای رییس جمهور و دولتی ها عجیب است این که رییس جمهور ما در سخنان اخیرش این جور خطاب می کند که مردم در اوایل طرح جامع سلامت که اجراشد زمانی که مردم به بیمارستان می رفتند از بس که هزینه های بیمارستان کم بود از خوشحالی گریه می کردند که چقدر هزینه ها کم و عالی است

  وی تصریح کرد: خب این سابقه داشته از ابتدا این مواضع صورت گرفته از همان زمان که گفتند برجام را خدا آورده نگویید ما آوردیم که این اظهارات مخصوص رییس جمهور حاضر نیست و رییس جمهورای سابق هم همچین اظهار نظرهایی داشتند که مردم اعتراض می کردند نان نداریم گرانی است می گفتند نه بابا کجا گرانیه سرکوچه ما ارزان است سرکوچه ما همه چیز وجود دارد.

  حجت الاسلام قدمی افزود: این اظهار نظر ها پاشیدن نمک بر زخم مردم است  و نشانه این است که درک درستی از وضعیت و مشکلات مردم وجود ندارد و نشانه دیگر آن این است که بعضی ها به هر دلایلی نمیخواهند مشکل مردم را حل کنند نمیدانم چه اصراری دارند بعضی ها حرف های نسنجیده بزنند.

   

  ۱,۰۶۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای