امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۰ | تعداد بازدید : 11545 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت پیشوا: افی ای تی اف شبیه کاپیتولاسیون است

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: اینکه رهبری فرمودند "رونق تولید" لازمه آن این است که نهادهای مربوطه مانند دولت و مجلس قوانین ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: اینکه رهبری فرمودند “رونق تولید” لازمه آن این است که نهادهای مربوطه مانند دولت و مجلس قوانین دست و پاگیر را بردارند و در مسیر فرمایش رهبری گام بردارند.

  وی افزود: همه ساله شعارهای خوبی مطرح می شود و امسال هم بنا به نیاز بحت تولیدورونق ان اعلام شده است که می تواند مسائلی مانند نرخ تورم، بیکاری، قدرت خرید، کاهش ارزش پول ملی و برخی مشکلات مرتبط با اقتصاد را برطرف کند.

  حسینی بیان کرد: این شعارها که حدود ده سال است برمحوریت اقتصاد اعلام می شود مبنا و اساسی دارد و امیدواریم که مسئولان همانطور که در گفتار به آن تاکید دارند به ان نیز عمل کنند ولیکن در دولت مردان مدیریت لازم و کافی وجود ندارد.

  وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برعکس کشورهای دیگرکه از تولید با قوانین حرفه ایی حمایت می کنند برای تولید کننده ما مالیات سنگین می بندند.

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: باید دست در دست هم بدهیم و از رفتارهای سلیقه ایی جلوگیری کنیم و رونق تولید را بوجود اوریم.

  وی افزود: پس از چهل سال از انقلاب و این همه جانفشانی و دستاورد های مهم حالا عده ایی نامه می نویسند که قانونی را که امریکا و متحدانش در حال تحمیل هستند را به تصویب برسانید که این باز دوباره اعتماد پوچ به غرب است.

  حسینی بیان کرد: براوردها از اف ای تی اف این است که قانونی شبیه قانون کاپیتولاسیون است که امام ره به این گونه سرسپردن به غرب کاملا مخالف بود.

  وی گفت: ما تقاضا داریم این مسئولان متقاضی این توافقنامه لاقل یک ازادای و عزت برای خود در تاریخ حفظ کنند ولی متاسفانه مجلس و وزیر از این قانون حمایت کردند و خوشبختانه شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال بررسی دقیق آن هستند

  امام جمعه موقت پیشوا افزود: متاسفانه در توزیع اجناس شب عید سوء تدبیر شده است و می بینیم وضعیت نا مناسب گوشت و مرغ و میوه را که باید با نظارت موثر مشکلات را حل کرد و این از ضعف مدیریت است.

  ۷۲۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای