امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 11 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:07 | تعداد بازدید : 7176 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت پیشوا: لزوم حمایت از نخبگان جوان

  امام جمعه موقت پیشوا: از نخبگان جوان حمایت شود.   به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: باید از نخبگان و جوانان حمایت شود تا آن‌ها در کشور ...

  امام جمعه موقت پیشوا: از نخبگان جوان حمایت شود.

   

  به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: باید از نخبگان و جوانان حمایت شود تا آن‌ها در کشور و برای این سرزمین افتخارآفرینی کنند.

  وی افزود: ما در ایران جوانانی داریم که باعث سربلندی و عزّت ما هستند و امیدواریم ضمن حفظ آنان از این عزیزان حمایت شود تا جامعه متعالی تری داشته باشیم.

   

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: پیاده‌روی اربعین از مواهب و لطف‌های خدا است که علاوه بر اتحاد ملت‌ها زمینه را برای اتحاد دولت‌ها نیز فراهم کرده است؛ اما دشمنان چنین چیزی را برنمی‌تابند و تلاش دارند با ایجاد تحرکاتی راه را بر هرگونه اتحاد ببندند که البته راه به جایی نخواهند برد.

   

  وی افزود : ثروت داشتن یا فقیر بودن دلیل بر برتری انسان‌ها نیست بلکه همه آن‌ها عامل امتحان الهی است و لذا ثروت و فقر هیچ‌کدام عامل برتری نیست و تنها بندگی و عبادت خداوند عامل برتری انسان‌ها می‌شود.

   

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: آمریکا در مدت اخیر ضربه‌های سختی از ایران خورد و این ایران اسلامی بود که همواره با تمام توان و اقتدار مقابل آمریکا ایستاد و آمریکا خوار و ذلیل شد که نمونه آن را در سفر رئیس‌جمهور ایران به نیویورک دیدیم که افراد مختلفی را برای مذاکره واسطه گرفتند اما رئیس‌جمهور ما جواب دندان‌شکنی به آمریکا داد که اول تحریم‌ها را بردارید بعد مذاکره کنیم.

   

  حجت الاسلام و المسلمین موسی حسینی افزود: در جنگ عربستان علیه ملت مظلوم یمن نیز یمنی‌ها حدود ۲ هزار اسیر گرفته‌اند و عربستان نیز حدود ۸۰۰ میلیارد دلار ضرر مالی دیده است که این نشان می‌دهد آمریکا مانند یک ببر کاغذی و خانه عنکبوتی است چون به ظاهر تار قوی دارد اما با یک اشاره از بین می‎رود و بهم می‌ریزد.

   

   

   

  امام جمعه موقت پیشوا: از نخبگان جوان حمایت شود

  نماز جمعه

   

  نماز جمعه پیشوا

  نماز جمعه

   385 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای