امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 24 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:12 | تعداد بازدید : 575 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه موقت شهرستان پیشوا: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر جوانان راه برون رفت از مشکلات است

  حجت الاسلام والمسلمین الهایی سحر در خطبه‌های سیاسی امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به بی توجهی مسوولان به شهرستان پیشوا اظهار داشت: پیشوا شاخص انقلاب است و در ...

  حجت الاسلام والمسلمین الهایی سحر در خطبه‌های سیاسی امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به بی توجهی مسوولان به شهرستان پیشوا اظهار داشت: پیشوا شاخص انقلاب است و در ۱۵ خرداد ۴۲ با وجود اینکه خبر دستگیری امام خمینی (ره) به بیشتر نقاط کشور رسیده بود اما عکس العمل مردم پیشوا بود که تاریخ ساز شد.

  وی افزود: نام پیشوا در تاریخ به عنوان کفن پوشان نامگذاری شده است اما متاسفانه حق مردم پیشوا، پدید آورندگان قیام ۱۵ خرداد ادا نشده است.

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز بیان کرد: در بحبوحه شرایط داخلی و بین المللی، دشمن تلاش می‌کند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کند تا چهل سالگی خود را نبیند، مسوولان و دولتی‌ها باید دشمن را بشناسند و فریب آن‌ها را نخورند.

  وی افزود: یکی از اشتباهات دولتی‌ها این است با وجود اینکه آمریکا برجام را پاره کرده است منتظر اروپایی‌ها هستند.

  الهایی سحر اظهار کرد: مسوولانی که از رای مردم سو استفاده نمودند حالا پشت پرده در جلسات مخفیانه خود منتظر انتخابات سال آینده آمریکا و حل نمودن مشکلاتشان با رئیس جمهور بعدی آمریکا هستند. 

  امام جمعه موقت پیشوا با اشاره به بندهای بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر جوانان راه برون رفت از مشکلات است؛ لکن هیچ جلسه‌ای با جوانان برگزار نشده است و همچنین در ارتباط با اقتصاد مقاومتی طرحی ارائه نشده است.

  الهایی سحر در پایان گفت: آمریکا برای سال ۹۸ ایران نیز برنامه‌های فراوانی از جمله محدودیت صادرات نفت، افزایش مشکلات اقتصادی و ایجاد ناامنی دارد که با بی تدبیری مسوولان مشکلات بیشتر خواهد شد؛ بعضی ها در داخل به دنبال تامین اهداف آمریکا هستند که توصیه می‌کنیم دست از فریب مردم بردارید.

  ۱,۱۵۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای