امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 5 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:14 | تعداد بازدید : 14035 نفر | امتیاز خبر :
 • امام جمعه : سواستفاده دشمن از کرونا برای ناامیدی

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا شامگاه امروز به صورت زنده در فضای مجازی با اشاره به ویروس کرونا و رعایت اصول بهداشتی اظهار ...

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا شامگاه امروز به صورت زنده در فضای مجازی با اشاره به ویروس کرونا و رعایت اصول بهداشتی اظهار کرد:
  در این ایام اصول بهداشت فردی و عمومی وخانوادگی را رعایت کنید رعایت اصول بهداشتی که کارشناسان عزیز ما در وزارت بهداشت سفارش کردند رعایت بهداشت سفارش دین ما و اسلام ما است که حفظ جان و سلامتی جسم و روح است.

  وی افزود: آرامش در منزل مسئله مهمی است آرامشی که این روزها از مردم ما گرفته شده است انشالله هرچه زودتر به روال عادی زندگی برگردیم از سربازان جبهه سلامت تمامی پزشکان و پرستاران که خالصانه تلاش و جهاد کردند تشکر می کنم.

  حجت الاسلام باقری با اشاره به نزدیکی به عید نوروز عنوان کرد: این صبر و حوصله مردم باید ادامه داشته باشد با توجه به نزدیکی به عید نوروز و خرید شب عید و دیدوبازدیدها و مسافرت ها باید عرض کنم که دیدوبازدید و مسافرت ها باید کمتر شود باید با رعایت اصول بهداشتی مراقب یکدیگر باشیم.

  باقری با اشاره این که عبادات فردی نباید مانند عبادات جمعی فراموش شود بیان کرد: در کنار رعایت اصول بهداشتی باید توسل به اهل بیت(ع) وجود داشته باشد اذکار و عبادات فردی را فراموش نکنیم از عبادات جمعی مانند نماز جمعه محروم شدیم به دلیل این که حقوق شهروندی رعایت شود نمازجمعه تعطیل شد نمازجماعت در مساجد و زیارت بقاع متبرکه تا مدتی برای حفظ سلامتی مردم تعطیل شد.

   543 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای