امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 15 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:30 | تعداد بازدید : 3353 نفر | امتیاز خبر :
 • اقدام شرم آور نشریه فرانسوی نشان دهنده ترس غرب از گرایش به اسلام است

  امام جمعه پیشوا گفت: اقدام شرم آور نشریه فرانسوی نشان دهنده ترس غرب از گرایش به اسلام است و در این مسائل باید دوست ودشمن را از هم تفکیک کرد/ به گزارش خبرگزاری ...

  امام جمعه پیشوا گفت: اقدام شرم آور نشریه فرانسوی نشان دهنده ترس غرب از گرایش به اسلام است و در این مسائل باید دوست ودشمن را از هم تفکیک کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون پیشوا در واکنش به اقدام نشریه فرانسوی اظهار کرد: برخی کشورهای به ظاهر اسلامی و خائن به زودی عاقبت کار خود را خواهند دید در این سکوت در برابر ظلم ظلمان جهانی و این رفتار با ملت های کشور مظلوم اسلامی بخشیدنی نیست.

  وی همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) و در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه جعفریه بیان کرد: شخصیت امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا الگویی کامل و درسی جامع برای تمام انسان ها است و می شود با تاسی به ایشان در مراحل مختلف و تصمیمات مهم در سطوح بالا موفق بود.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: این که نشریه ای در یک کشور مدعی آزادی بیان چنین اقدام شرم آوری را انجام می دهد نشان دهنده ترس غرب از گرایش به اسلام است و در این مسائل است که می شود دوستان و دشمنان را از هم تفکیک کرد سکوت برخی از کشورهای به ظاهر اسلامی در این ماجرا نشانه نفوذ دشمن است اما قطعا این اقدامات درجهان اسلام فراموش نمی شود و ملت های آزاده آن را از یاد نمی برند.

  حجت الاسلام باقری در ادامه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در حوزه علمیه گفت: حوزه های علمیه باید در روشنگری این مسائل پیش قدم باشند و از دین و شعائر اسلامی دفاع کنند خداوند در مسئله دین به کسی وعده ای نداده است و اگر ملتی قدردان نعمت دین و ولایت نباشند چه بسا که خداوند این نعمت ها را از آنان خواهد گرفت.

  http://nedayepishva.com/?p=66106&preview=true لینک کوتاه

   373 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای