امروز : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 12 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:28 | تعداد بازدید : 6560 نفر | امتیاز خبر :
 • اقدام اخیر امریکا به خاطر ترس از سپاه بوده

  امام جمعه پیشوا  در خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: اقدام  اخیر بزدلانه امریکا از روی ترس بوده است. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری افزود: آمریکا تروریست اصلی جهان است و ...

  امام جمعه پیشوا  در خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: اقدام  اخیر بزدلانه امریکا از روی ترس بوده است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری افزود: آمریکا تروریست اصلی جهان است و یک دلیل آن بوجود آوردن داعش است، حالا بماند که حامی بزرگترین ترورسیت جهانیعنی  اسراییل است.

  وی گفت: امریکا جنایتهای زیادی در حق بشریت کرده است مانند حمله هسته ای به ژاپن، عراق، افغانستان، هواپیمای مسافربری ایران و خیلی از کشتارهای دیگر که بسیار زیاد است.

  باقری افزود: این اقدام شرم آور آمریکا از شکستی که در مقابل سپاه و مردم ایران خورده است، نشات می گیرد.

  وی گفت: آمریکا از اول انقلاب انواع فتنه ها و جنایتها را تا امروز علیه مردم  ایران و انقلاب بکار برده  است و به هیچ نتیجه ای نرسیده است و اکنون همین امر موجب وحشت آمریکا و متحدان جنایتکارش شده است.

  امام جمعه پیشوا افزود: این عمل وقیحانه آمریکا باعث علاقه مندی بیشتر مردم فهیم ایران به انقلاب و سپاه شده است چرا که سپاه همیشه حافظ ملت و منافع مردم و در کنار مردم بوده است.

  وی گفت: در همین حوادث اخیر این نیروهای نظامی ماننده سپاه و بسیج بودند که در خط مقدم کمک به مردم سیل زده حضور یافتند.

  باقری افزود: فقط گوشه ای از قدرت سپاه این بود که یک نفر عضو این ارگان مقدس به تنهایی جلوی داعش و نیت شوم روسای جنایتکارش را توسط سردار غیور سلیمانی گرفت و باز هم آمریکا و همدستانش را به زمین کوبید.

  وی گفت: من خودم از نزدیک شاهد فعالیتهای مردم و نیروهای نظامی مانده ارتش و سپاه در منطقه پلدختر بودم و دیدم که چه تلاشی می کنند البته جادارد مسئولان ماشین الات سنگین و تجهیزات بیشتری در اختیار این نیروها قرار دهند.

  امام جمعه پیشوا که لباس سپاه بر تن داشت افزود: از سپاه ، بسیج، گرادانهای امام حسین ع و امام علی ع و همچنین مردم نوع دوست پیشوا که بصورت نقدی و غیری نقدی سیل زدگان لرستان و خوزستان را کمک کردند تشکر می کنم.

  ۱,۰۱۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای