امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ خرداد, ۱۳۹۱ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۵۳ | تعداد بازدید : 770 نفر | امتیاز خبر :
 • اقتصاد انگلیس وارد رکود شد

  به گزارش به نقل از فارس: اسپنسر دیل تصریح کرد شرایط کنونی منطقه یورو طی سالهای آینده نیز ادامه خواهد یافت و این مساله تاثیر منفی زیادی بر رشد و رونق اقتصادی ...

  معاون بانک مرکزی انگلیس با اذعان به این که اقتصاد انگلیس وارد رکود شده است بحران یورو را علت این امر دانست.

  به گزارش به نقل از فارس: اسپنسر دیل تصریح کرد شرایط کنونی منطقه یورو طی سالهای آینده نیز ادامه خواهد یافت و این مساله تاثیر منفی زیادی بر رشد و رونق اقتصادی انگلیس خواهد داشت . بر اساس این گزارش وی افزود ، گر چه انگلیس عضو منطقه یورو نیست ولی ۴۰ درصد صادرات این کشور به کشورهای عضو یورو است . بر این اساس ، اقتصاد انگلیس در سه ماه نخست ۲۰۱۲ میلادی بار دیگر با رکود روبرو شده است .

  کاهش هزینه های مصرفی بخش خصوصی و افت تولیدات صنعتی نیز به چالشهای اقتصادی انگلیس افزوده است . این گزارش افزود ، معاون بانک مرکزی انگلیس گفت گر چه شرایط اقتصادی در برخی از کشورهای عضو یورو بهبود نسبی داشته است ولی نااطمینانی نسبت به اقتصاد منطقه یورو طی سالهای آینده نیز ادامه خواهد یافت .

  طی هفته های اخیر احتمال خروج یونان از منطقه یورو به شدت افزایش یافته است و این مساله فشار زیادی را بر سایر کشورهای اروپایی وارد می کند . مردم یونان در انتخابات اخیر این کشور مخالفت خود را با اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی اعلام کرده اند .

  ۱۲ total views, 1 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای