امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:12 | تعداد بازدید : 1177 نفر | امتیاز خبر :
 • اقتدار تسلیحاتی ارمغان خون حاج حسن هاست

  کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #اقتدار_تسلیحاتی پایان تحریم های تسلیحاتی کشورمان را جشن گرفتند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرانجام به رغم بدعهدی‌ها و کارشکنی‌های مقامات کاخ سفید، زمان پایان تحریم ...

  کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #اقتدار_تسلیحاتی پایان تحریم های تسلیحاتی کشورمان را جشن گرفتند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرانجام به رغم بدعهدی‌ها و کارشکنی‌های مقامات کاخ سفید، زمان پایان تحریم تسلیحاتی ایران، امروز، ۲۷ مهرماه (۱۸ اکتبر) فرارسید و بر اساس قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت پس از ۱۰ سال تحریم‌های تسلیحاتی ایران لغو شد.

  اتفاقی که در واپسین روز‌های کاری دولت دونالد ترامپ و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌تواند بیش از پیش اقتدار پوشالی آمریکا را فرو بریزد و از منظر سیاسی در عرصه جهانی ضربه‌ای کاری به این کشور وارد کند.

  ایران که در اوج تحریم‌ها توانست با تکیه بر دانش، تعهد و توانمندی متخصصان داخلی به بسیاری از فناوری‌های نظامی دست پیدا کند و غرور و اقتدار ایران و ایرانی را به رخ جهانیان بکشد اکنون می‌تواند بدون محدودیت سلاح خرید و فروش کند.

  این اتفاق میمون و مبارک با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه شد و بسیاری از آن‌ها با داغ کردن #اقتدار_تسلیحاتی این اتفاق بزرگ را جشن گرفتند. در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران را مشاهده خواهید کرد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67131&preview=true لینک کوتاه

   28 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای