امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 15 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 19:20 | تعداد بازدید : 4121 نفر | امتیاز خبر :
 • ادامه پیگیری ها برای اقامه نماز جمعه مستقل در بخش جلیل آباد پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا در جلسه بزرگداشت هفته نماز جمعه بیان داشت: نماز جمعه یک نماز معمولی نیست و در آیات و احادیث به این امر ...

  امام جمعه پیشوا گفت: پیگیری های لازم در جهت فراهم نمودن مقدمات برپایی نماز جمعه در بخش جلیل آباد را صورت خواهیم داد تا در آینده ای نزدیک شاهد اقامه نماز جمعه مستقل در بخش جلیل آباد باشیم.

  اقامه نماز جمعه مستقل بخش جلیل آباد در آینده ای نزدیک

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا در جلسه بزرگداشت هفته نماز جمعه بیان داشت: نماز جمعه یک نماز معمولی نیست و در آیات و احادیث به این امر مهم تأکیدات فراوانی شده است ودر جهت اهمیت نماز جمعه در قرآن کریم یک سوره به نام “سوره جمعه ” نامگذاری گردیده است.

  وی افزود: نماز جمعه یکی از برکات اسلام است که به دستور امام راحل(ره) و پس از  پیروزی انقلاب اسلامی در اکثر نقاط کشورمان برگزار شد.

  امام جمعه پیشوا در ادامه بیان داشت: نماز جمعه یک عبادت سیاسی است و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و تأثیر بسزایی در اقتدار نظام و نا امید کردن دشمنان داشته و دارد.

  حجت الاسلام رحمتی نیا یادآور شد: من اصرار دارم نماز جمعه در جلیل آباد نیز برگزار گردد لیکن تاکنون این مهم انجام نشده است و شخصا پیگیری های لازم در جهت فراهم نمودن مقدمات برپایی نماز جمعه در بخش جلیل آباد را صورت خواهیم داد تا در آینده ای نزدیک شاهد اقامه نماز پرصلابت جمعه مستقل در بخش جلیل آباد باشیم.

  الله بخش حبیبی بخشدار جلیل آباد نیز در این جلسه، گفت: نماز جمعه یکی ازبرکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یک پایگاه مهم فرهنگی است.

  بخشدار جلیل آباد فرمایشات امام جمعه پیشوا را راهگشای حل مشکلات فرهنگی و اخلاق مداری در انجام امور اجرایی شهرستان دانست.

  بر اساس این گزارش، طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته نماز جمعه و با حضور حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا امام جمعه پیشوا، احمد قمی مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری جلیل آباد، هماهنگی های لازم در زمینه حضور هر چه بیشتر ساکنین سطح بخش جلیل آباد در نماز عبادی سیاسی جمعه صورت گرفت.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا

  ۲۱۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای