امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 15 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:58 | تعداد بازدید : 16970 نفر | امتیاز خبر :
 • افزودن دو میلیون دلار به صادرات محصولات سبزی و صیفی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: دو میلیون دلار صادرات محصولات سبزی و صیفی شهرستان افزوده می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران در بازدید از گلخانه ۴ ...

  فرماندار پیشوا گفت: دو میلیون دلار صادرات محصولات سبزی و صیفی شهرستان افزوده می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران در بازدید از گلخانه ۴ هکتاری سبزی و صیفی با بیان اینکه تولیدات کشاورزی نقطه ثقل اقتصاد پیشوا به حساب می‌آید، اظهار داشت: کشاورزی به نوبه خود کاری بسیار پُر زحمت است و نباید برای فعالان این بخش مانع‌تراشی صورت گیرد.

  وی افزود: رویکرد دولت حمایت از توسعه پایدار کشاورزی است و در این مسیر دستگاه‌های مرتبط باید بیشترین تعامل و همکاری را برای رفع مشکلات کشاورزان داشته باشند.

  بر اساس این گزارش، گلخانه هوشمند “ستاری” با سازه‌های فلزی استاندارد و با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث شده است.

  در صورت تامین سوخت مورد نیاز، این گلخانه سالانه حدود یک‌هزار تن محصولات سبزی و صیفی از جمله فلفل رنگی و گوجه زیتونی تولید می‌کند که نیمی از آن به کشورهای روسیه، آسیای میانه، عراق و حوزه خلیج فارس صادر خواهد شد.

  ارزش صادرات محصولات این واحد تولیدی حدود یک و نیم تا دو میلیون دلار برآورد شده و با فعال شدن آن برای حدود ۶۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67873&preview=true لینک کوتاه

   274 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای