امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 13 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:46 | تعداد بازدید : 7817 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش ۱۵ درصدی آب شرب پیشوا با حفر دو چاه جدید

  رئیس اداره آب وفاضلاب شهرستان پیشوا گفت: با حفر دوچاه جدید حدود ۱۵ درصد به آب شرب پیشوا اضافه می شود که معادل ۴۰ لیتر در ثانیه است. به گزارش ندای پیشوا، محمدرضا ...

  رئیس اداره آب وفاضلاب شهرستان پیشوا گفت: با حفر دوچاه جدید حدود ۱۵ درصد به آب شرب پیشوا اضافه می شود که معادل ۴۰ لیتر در ثانیه است.

  به گزارش ندای پیشوا، محمدرضا رمضان زاده اظهار کرد: ۲۷ آبان ماه روز بازگشایی مناقصه و انتخاب پیمانکار برای شروع عملیات خط انتقال آب از ماملو به پیشوا خواهد بود.
  وی افزود: پس از مشخص شدن پیمانکار و بعد از فرصت ۱۰ تا ۱۵ روزه، پیمانکار تجهیزات را آماده و از اواسط آذرماه کار خود را شروع می کند.
  رمضان زاده با اشاره به خطوط لوله گذاری انتقال آب عنوان کرد: لوله گذاری خطوط انتقال آب از سد ماملو به پیشوا حدود ۱۰ کیلومتر است که عملیات لوله گذاری تا سعیدآباد و جمال آباد تا اردیبهشت سال آینده به پایان می رسد.
  وی در خصوص حفر چاه برای حل مشکل کمبود آب در پیشوا بیان کرد: با حفر دوچاه حدود ۱۵ درصد به آب شرب پیشوا اضافه می شود که معادل ۴۰ لیتر در ثانیه است و حداکثر توان تولید آب در تابستان به ۲۹۰ لیتر در ثانیه است.
  وی در خصوص تاکید مدیران آبفا بر آبرسانی به پیشوا تصریح کرد: تمام تاکید مدیران و مدیرعامل جدید آبفا و فرماندار پیشوا بر آبرسانی از سد ماملو به پیشوا است.
  رمضان زاده خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کارهای لوله گذاری هرچه سریعتر به پایان برسد و حتما مردم پیشوا تا اردیبهشت ۹۹ از آب ماملو بهره مند خواهند شد.

  ۴۷۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای