امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۰ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۴۴ | تعداد بازدید : 16322 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش گشت های مشترک تنظیم بازار برای جلوگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: تمام بحران های ارزی و اقتصادی کشور در چند ماه گذشته وابسته به مسائل خارجی نیست و ...

  افزایش گشت مشترک تنظیم بازار برای جلوگیری از سو استفاده افراد فرصت طلب

  فرماندار پیشوا گفت:در وضعیت کنونی تمام اعضاء ستاد تنظیم بازار با برگزاری گشت های مشترک جلوی سوء استفاده افراد فرصت را بگیرند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: تمام بحران های ارزی و اقتصادی کشور در چند ماه گذشته وابسته به مسائل خارجی نیست و بخشی از آن متاثر از داخل کشور است و عدم روشنگری در این رابطه ممکن است تبعات اجتماعی به وجود آورد.
  وی افزود:   عده ای فرصت طلب از موقعیت پیش آمده سوء استفاده می کنند و موجب  تشدید فشارها بر مردم می شوند و رسیدگی به این مساله به عهده ستاد تنظیم بازار است.

  فرماندار  پیشوا تامین مایحتاج عمومی مردم و و کالاهای اساسی را از وظایف ستاد تنظیم بازار دانست و اظهار کرد: وظیفه ذاتی دستگاه های متولی است تا همواره نظارت بر بازار را به منظور تامین مایحتاج عمومی مردم در دستور کار خود قرار دهند و در ستاد تنظیم بازار نیز جهت هماهنگی و و همسویی این اقدامات تلاش و برنامه ریزی می شود.

  عباسی با اشاره به رویکردهای ستاد تنظیم بازار گفت: همه اعضای ستاد تنظیم بازار باید با حضور فعالانه و با برنامه در جلسات برای نیل به اهداف پیش بینی شده احساس تکلیف کرده و در حوزه مسؤولیت خود و بر اساس وظایف تعریف شده اقدامات موثری در راستای خدمت به مردم انجام دهند.

  وی با تاکید بر ضرورت پویایی دبیرخانه و پیگیری مصوبات ستاد تنظیم بازار گفت: اگر مصوبه ای اجرا نشود با مرور و بررسی آن می توان موانع و ایراداتی که در مسیر اجرایی شدن آن وجود دارد را مرتفع نمود تا نهایتا همه مردم از خروجی جلسات منتفع و آثار آن در زندگی مردم نمایان گردد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای