امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ دی, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۱۵ | تعداد بازدید : 43316 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش پوشش بیمه ای روستائیان و عشایر پیشوایی

  مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران از افزایش ۴۵۰ نفری پوشش بیمه روستاییان و عشایر پیشوایی در طی ۴۵ روز اخیر خبر داد. به گزارش ندای پیشوا؛ مهدی ابارشی ...

  مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران از افزایش ۴۵۰ نفری پوشش بیمه روستاییان و عشایر پیشوایی در طی ۴۵ روز اخیر خبر داد.
  به گزارش ندای پیشوا؛ مهدی ابارشی در جلسه بررسی و هماهنگی اجرای بیمه روستاییان و عشایر در تحقق سهم تکلیفی شهرستان پیشوا که با حضور حسین عباسی فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دهیاران این شهرستان برگزار شد، گفت: در سال گذشته زیر صد نفر از شهرستان پیشوا تحت پوشش بیمه روستاییان و عشایر قرار گرفتند ولی در امسال با تمهید استقرار میز خدمت در روستاها از ۴۵ روز گذشته تا به امروز، اتفاق مبارکی رقم خورد و با اطلاع‌رسانی خوب دهیاران و اهتمام فرماندار و بخشداران، به یک عدد ۴۵۰ نفری بیمه‌شدگان جدید رسیدیم که یک رکورد ارزشمند و کار بسیار بزرگی است.

  مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران افزود: در این طرح همه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی آمدند و به مردم اطلاع و اطمینان دادند که این خدمت دولت قطعاً و یقیناً به دردشان می‌خورد و به نفعشان است و درنتیجه این استقبال عظیم و پرشور رخ داد و توانستیم توفیق چشمگیری را به دست آوریم.

  وی گفت: خدمات جاده‌ای، راه ، آب، برق و گاز در روستاها به زیبایی انجام و بیشتر از منابع عمومی برای ایجاد آن‌ها استفاده‌شده است ولی در بحث خدمات بیمه‌ای اجتماعی روستاییان و عشایر، خود مردم مشارکت فعال داشتند و این موضوع ثابت کرد وقتی دهیاران خدمتی را به‌صورت فردی عرضه می‌کنند استقبال و اطمینان بخشی بیشتری برای مردم حاصل می‌شود.
  ابارشی گفت: دولت به‌طور مستقیم ۷۰ درصد از حق بیمه روستاییان و عشایر را تأمین می‌کند و ۳۰ درصد دیگر باید با مشارکت مردم صورت بگیرد اما برخی شاید نیاز به این خدمت داشته باشند ولی مشکلات و مسائل مالی اجازه ندهد ولی اعتقاد داریم حتی امروز هم برای استفاده از این خدمت دیر شده است.

  ۶۹۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای