امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 15 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:57 | تعداد بازدید : 8074 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی در جلیل‌آباد/ کمک بخشداری به غنای کتابخانه‌ها

  به گزارش ندای پیشوا،سیدمصطفی قاسمی در دیدار با نوروزی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان پیشوا اظهار کرد: ارتقای جلیل‌آباد به شهر نیازهای جدیدی در حوزه فرهنگی تعریف کرد و در حال حاضر ...

  به گزارش ندای پیشوا،سیدمصطفی قاسمی در دیدار با نوروزی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان پیشوا اظهار کرد: ارتقای جلیل‌آباد به شهر نیازهای جدیدی در حوزه فرهنگی تعریف کرد و در حال حاضر به دنبال گسترش این فعالیت‌ها هستیم.

  وی افزود: رایزنی هایی با کانون‌های فرهنگی و ادبی موجود در شهرستان خواهیم داشت تا شعبه ای نیز در جلیل‌آباد ایجاد کرده و با استفاده از فضاهای موجود کتابخانه‌ای به برگزاری برنامه‌هایی شامل شب شعر و نقد و بررسی کتاب بپردازند.

  بخشدار جلیل‌آباد با بیان اینکه این منطقه فعال‌ترین کتابخانه‌ها را در سطح شهرستان دارد، عنوان کرد: کتابخانه جلیل‌آباد به دلیل غنی بودن منابع مطالعاتی و استقبال کم‌نظیر مردم اخیرا به درجه ۷ شهری ارتقا یافته و کتابخانه طارند نیز به دلیل برگزاری دوره‌های آموزشی از فعال‌ترین کتابخانه‌های روستایی منطقه است.

  قاسمی ادامه داد: باید از فضای کتابخانه‌ها به‌ویژه در روستاها برای برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان با هدف ارتقای مهارت‌های زندگی و خوداشتغالی بهره برد.

  ۲۵۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای