امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۳ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۹ | تعداد بازدید : 101347 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش روحیه مردم با پیشرفت نیروی انتظامی/کاهش ۵۵ درصدی تصادفات منجر به فوت در شهرستان پیشوا

  افزایش روحیه مردم با پیشرفت نیروی انتظامی/کاهش ۵۵ درصدی تصادفات منجر به فوت در شهرستان پیشوا فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت:وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزشها است، حجم پیشرفت نیروی انتظامی در افزایش روحیه ...

  افزایش روحیه مردم با پیشرفت نیروی انتظامی/کاهش ۵۵ درصدی تصادفات منجر به فوت در شهرستان پیشوا

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت:وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزشها است، حجم پیشرفت نیروی انتظامی در افزایش روحیه مردم تاثیر گذار است.

  سرهنگ علیزاده در سخنرانی قبل ازخطبه های نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:نیروی انتظامی در خدمت مردم و کنار مردم قرار دارد و پشتیبان مردم است،اعتماد مردم به نیروی انتظامی سرمایه عظیمی برای ما محسوب می شود.
  وی افزود: وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزشها است، حجم پیشرفت نیروی انتظامی در افزایش روحیه مردم تاثیر گذار است.
  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: نیروی انتظامی شهرستان پیشوا نیاز به کمک مسئولان در ساخت کلانتری ،پشتیبانی و افزایش تجهیزات دارد.
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد: نیروی انتظامی باید اقتدار،عزت نفس ،رافت و مهربانی داشته باشد،امنیت رکن اساسی پیشرفت کشوراست ونیروی انتظامی رکن تامین امنیت محسوب می شود.

  علیزاده در ادامه اضافه کرد:امنیت از خرد جمعی و از کل نفرات جامعه به وجودمی آید و حفظ آن به نیروی انتظامی سپرده می شود،امنیت نسبی است نمی توانیم بگوییم مطلقا ایجاد شده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا بیان داشت:در امارها استناد اصلی برای دستیابی به امنیت،میزان رضایت عمومی است و اگر رضایت عمومی را به دست اوردیم وضعیت بهتری خواهیم داشت.

  وی تاکید کرد:نیروی انتظامی با الهام از اموزه های اسلام ناب محمدی و تاسی به سیره حسینی و عمل به رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا با برنامه ریزی و سازمان یافته، نظارت و کنترل بر وظایف با مدیریت جهادی و ازجان گذشتگی امنیت پایدار در کشور در شرایط سخت امروز را به وجود آورده است.

  علیزاده با اشاره به تلاش ها و خدمات نیروی انتظامی برای تامین امنیت در شهرستان پیشوا بیان نمود: در بحث دستگیری سارقین،جمع اوری معتادین متجاهر و فروشندگان مواد مخدر نسبت به سال عملکرد بهتری داشته ایم.

  وی افزود: سال گذشته بیش ۵۵ درصد تصادفات منجر به فوت در پیشوا کاهش یافته است ، هر چند اقدامات راهور نیازمند استانداردهای لازم است و با علایم و نشانه های ترافیکی میتوانیم مانع از بروز تصادفات شویم که نیازمند همکاری مسئولان شهرستان است.

  فرمانده انتظامی پیشوا اظهار داشت:در بحث سرقتها اگر
  اقدامات پیش گیرانه انجام می شد قطعا صورت نمی گرفت ،سرقت از اماکن خصوصی، ویلاها و باغ ویلاهای که بعضا غیرمجاز ساخته شده اند و در بیشتر مواقع خالی از سکنه هستند برای ما مشکلاتی را ایجاد کرده است.

  وی در پایان گفت: قطعا نیروی انتظامی در هر زمان و مکان پشتیبان مردم است ، سامانه ۱۱۰ در هر ساعت شبانه روز پاسخ گوی مردم است و سامانه ۱۹۷ برای اعلام انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از کارکنان نیروی انتظامی در ۲۴ساعت شبانه روز پاسخگو است.

  ۵۶ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای