امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 جولای, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:27 | تعداد بازدید : 3487 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش خودسرانه قیمت نان در پیشوا ممنوع است/ برخورد قانونی با خاطیان صورت می گیرد

  فرماندار پیشوا گفت: افزایش خودسرانه قیمت نان در پیشوا ممنوع است و با متخلفین برخورد خواهد شد/ حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: هیچ تصمیمی برای ...

  فرماندار پیشوا گفت: افزایش خودسرانه قیمت نان در پیشوا ممنوع است و با متخلفین برخورد خواهد شد/

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: هیچ تصمیمی برای افزایش بهای نان در شهرستان پیشوا اتخاذ نشده و افزایش خودسرانه قیمت ها ممنوع است در صورت تصمیم گیری در خصوص افزایش قیمت نان از سوی مراجع ذیصلاح ملی و استانی مراتب در شهرستان پیشوا نیز ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

  وی افزود: با نانوایی هایی که افزایش خودسرانه قیمت داشته باشند برخورد قانونی صورت می گیرد و هیچ تخلفی قابل اغماض نیست نظارت و کنترل بر نحوه فعالیت نانوایی ها با هدف ارائه نان با کیفیت و مطلوب، مقابله با گران فروشی و کم فروشی و رعایت اصول بهداشتی در دستور کار دستگاه های مسئول از جمله اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف و اتحادیه صنفی مربوطه قرار دارد و گشت های منظم در این رابطه صورت می گیرد.

  عباسی تصریح کرد: با توجه به روح حاکم بر مقررات و قوانین نظام صنفی کشور اتحادیه صنف خبازان مکلف است که بر عملکرد نانوایان نظارت مستمر داشته باشد در صورت گران فروشی و هرگونه تخلف از سوی نانوایان در وهله اول اخطار و جریمه نقدی انجام می گیرد و تکرار تخلف منجر به قطع سهمیه آردو پلمب و نهایتا ابطال پروانه نانوایی می گردد.

  وی ادامه داد: با توجه به شیوع کووید۱۹ و بنابر دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا واحدهای نانوایی موظف به رعایت موازین بهداشتی از جمله استفاده از دستکش و ماسک و محلول های بهداشتی بوده و باید حدالامکان از دریافت وجه نقد خودداری کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72226&preview=true لینک کوتاه

   175 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای