امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:14 | تعداد بازدید : 7402 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش خدمات فرهنگی ورزشی در شهرک‌های پیشوا

  فرماندار پیشوا از افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در شهرک‌های پیشوا خبر داد. به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و خانواده گفت: جمع آوری آمار دقیق و ایجاد ...

  فرماندار پیشوا از افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در شهرک‌های پیشوا خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و خانواده گفت: جمع آوری آمار دقیق و ایجاد بانک جامع اطلاعاتی توسط دستگاه‌های ذیربط تنها راه دستیابی به شناخت صحیح از وضعیت موجود شهرستان و ارائه راه حل بوده و همه ادارات موظف به همکاری در این خصوص هستند.

  وی افزود: اقدامات صرفاً عمرانی در شهرها و روستاها پاسخگوی نیاز امروز مردم نیست و همه دستگاه‌های شهرستان به فراخور ظرفیت‌ها و تکالیف خود باید با جدیت به حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی ورود کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نیازمند تغییر نگرش به موضوع آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان هستیم و باید رویکرد آموزشی و فرهنگی در بخش‌های مختلف به ویژه مدارس تقویت شود.

  وی افزود: به همین منظور ادارات ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره آموزش و پرورش ملزم به اجرای برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در مدارس به ویژه نقاط آسیب پذیر شهرستان هستند.

  عباسی گفت: ساز و کارها و زیرساخت‌های لازم جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان پیشوا با تشکیل کمیته تخصصی پایش و نظارت احصاء و در این زمینه اقدام جدی خواهد شد.

  ۷۳۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای