امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 1 ژوئن, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:56 | تعداد بازدید : 1110 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش حرفه‌آموزی زندانیان استان تهران

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران از افزایش حرفه آموزی زندانیان استان تهران خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علی دیزجی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ...

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران از افزایش حرفه آموزی زندانیان استان تهران خبر داد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علی دیزجی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: تفاهم نامه‌ای به منظور افزایش حرفه‌آموزی زندانیان استان تهران با دستگاه‌های مربوطه امضا می‌شود.

  دیزجی بیان کرد: با توجه به اینکه اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران دارای ۳۷ مرکز حرفه آموزی در نقاط مختلف استان تهران بوده و آمادگی لازم را برای در اختیار قرار دادن امکانات خود به اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران برای حرفه آموزی زندانیان واجد شرایط دارد؛ مقرر شده تا تفاهم نامه فی مابین دستگاه‌های مربوطه امضاء شود.

  گفتنی است, در این نشست مقرر شد اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران مراکز تحت پوشش خود را به همراه استاد، در اختیار اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران جهت آموزش زندانیان موضوع مواد ۵۶ و ۵۷ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ قرار دهد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71376&preview=true لینک کوتاه

   351 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای