امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 4 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:21 | تعداد بازدید : 441 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش امکانات بهداشتی و درمانی قرچک با جدیت پیگیری می شود

  فرماندار قرچک با اشاره به اجرای واکسیناسیون آنفلونزا ویژه گروه های حساس گفت: افزایش امکانات بهداشتی و درمانی قرچک با جدیت پیگیری می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار قرچک با اشاره به اجرای واکسیناسیون آنفلونزا ویژه گروه های حساس گفت: افزایش امکانات بهداشتی و درمانی قرچک با جدیت پیگیری می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افزایش امکانات بهداشتی و درمانی در شهرستان در اولویت بوده و با جدیت پیگیری می شود.

  وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تعامل خوبی بین ادارات و ارگان ها و گروه های مختلف مردمی رقم بخورد که کماکان این همکاری باید ادامه داشته باشد.

  خطیبی تصریح کرد: تولید و تامین ماسک با حمایت مادی ارگان هایی نظیر شهرداری و بخشداری و همکاری گروه های جهادی ادامه می یابد و همچنین اجرا طرح های مواسات و کمک مومنانه و مشارکت اجتماعی تداوم خواهد داشت مراحل واکسیناسیون آنفلوانزا ویژه مادران باردار و پرسنل بهداشت و درمان و بیماران خاص انجام شده و تاکنون ۷۲ درصد جمعیت هدف تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

  وی گفت: آموزش وپرورش از طریق سامانه شاد و سایر امکانات نسبت به پیشگیری از ابتلای این بیماری و آگاه سازی دانش آموزان و اولیای آنها اقدام کند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67539&preview=true لینک کوتاه

   273 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای